Sākums Tukuma Raiņa ģimnāzijas skolnieces Melisas Votinovas panākumi VI Latvijas Mūzikas olimpiādē

2017. gada 5. aprīlī J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā Rīgā norisinājās VI Latvijas Mūzikas olimpiādes fināls, kurā Tukuma Raiņa ģimnāzijas 10. klases skolniece  Melisa Votinova (attēlā otrā no labās pirmajā rindā) izcīnīja Zelta diplomu.

Melisa ieguva arī Atzinības rakstu par labāko oriģināldarba kompozīciju vecākajā grupā.

Tukuma Raiņa ģimnāzija

Paldies grupas dalībniekiem Viktorijai Kronbergai un Atim Ozolam par atbalstu skaņdarba atskaņošanā!

Paldies skolotājai Ingunai Silinevičai, kas palīdzēja Melisai sagatavoties olimpiādei!

Sagatavoja:

Gunda Kupča
Tukuma Raiņa ģimnāzijas
direktora vietniece izglītības jomā

DMC Firewall is a Joomla Security extension!