Sākums Tiekamies Lielajā Talkā!

Tiekamies Lielajā Talkā!

Lielā Talka šogad notiks sestdien, 22. aprīlī no plkst. 9:00 līdz 15:00 vienlaicīgi visā Latvijā. Salīdzinot ar citiem gadiem, šogad saņemti vairāk talku vietu pieteikumi nekā ierasts. Oficiāli talkas vietas varēja pieteikt www.talkas.lv līdz 20.aprīlim. Tiem, kas paši talku nevēlas organizēt, ir iespēja mājas lapā www.talkas.lv esošajā kartē atrast sev tuvāko vai interesantāko talku un Lielās Talkas dienā 22.aprīlī tai pievienoties, iepriekš sazinoties ar talkas atbildīgo.

Esam gandarīti, ka arī šogad Lielajā Talkā piedalās Tukuma, Engures un Jaunpils novadu izglītības iestādes. Gan lieli, gan mazi Lielās Talkas dalībnieki aktīvi darbosies, lai sakoptu savu pilsētu, savu novadu un savu pagastu.

Tukuma pilsētas skolu talkošanas vietas

Informāciju par Lielo Talku Tukuma novadā

Jau otro gadu Lielā Talka norisinās ar saukli “Latvijai BŪT zaļai!”, kas būs arī  galvenais vadmotīvs Latvijas simtgades talkošanas aktivitātēs. Lielajā Talkā ikviens tiek aicināts ne tikai vākt atkritumus, bet darīt arī citus labus darbus – stādīt kokus, radīt brīnišķīgas puķu dobes, labiekārtot māju pagalmus, izgatavot putnu būrīšus, atjaunot žogus, soliņus, tiltiņus.

Instrukcija talkotājiem

Dzīvosim skaisti! Lai prieks Tev pašam un pārējiem!

Latvijai BŪT zaļai!