Tukuma novada Izglītības pārvalde

Afiša copy 2019 01 1Vai Tev patīk piedzīvojumi un adrenalīns? Vai Tu vēlies pārbaudīt uz ko esi spējīgs?

Tad nokomplektē komandu un piedalies orientēšanās pasākumā ar uzdevumiem "Tukuma izlūki 2019" !

 

Jau otro gadu Tukuma novada Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs jauniešiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem (ieskaitot) sadarbībā ar biedrību “Tukuma ielu vingrošanas sporta biedrība”, Sia “X-unit”, Tukuma muzeju, Tukuma tūrisma informācijas centru, biedrības “Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija” Tukuma 12. skautu un gaidu vienību un sporta klubu “Tukuma brāļi” organizē sacensības "Tukuma izlūki 2019".

 

 Plašāk par sacensībām un pieteikšanās šeit: www.tukumajauniesucentrs.lv

No 2018. gada jūnija līdz 2019. gada maija beigām Tukuma novada Izglītības pārvalde īstenoja projektu “JUP: jaunietis – uzņēmējs – pašvaldība” ar mērķi veicināt dialogu starp uzņēmējiem un pašvaldību, lai sniegtu iespēju jauniešiem (skolēniem) iegūt praktiskās iemaņas un zināšanas uzņēmumu vidē un pavērtu iespēju strādāt vasaras periodā.

Projekts bija plānots kā pilotprojekts uz kura pieredzi balstoties, pašvaldībā tiktu ieviesta ikgadēja programma ar tādu pašu mērķi.

Jaunsargi Lāčusils Alūksnes novNo 1. līdz 5. maijam poligonā “Lāčusils” Alūksnes novadā notika Jaunsardzes un informācijas centra organizētā 4. līmeņa jaunsargu nometne, kurā piedalījās 142 jaunsargi no visiem Latvijas novadiem. No Zemgales vidusskolas nometnē piedalījās Leontīns Jurevičs un Diāna Suškova.

ErasmusErasmus12019. gada 15. un 16. aprīlī  Rumānijas pilsētā Ploiesti, "George Emil Palade" skolā notika otrā starptautiskā "Erasmus +" projekta "SMART - MT" (projekta Nr. 2018-1-LT01-KA201-046956) partneru sanāksme, kurā piedalījās arī Tukuma 2. pamatskolas komanda.

 

 

Projekta mērķis ir attīstīt matemātikas skolotāju digitālo izglītības kultūru, lai padarītu interesantāku un saistošaku mācību procesu 10 līdz 13 gadus veciem skolēniem un uzlabotu viņu mācību sasniegumus.

Bimini jaunNo 28. aprīļa līdz 30. aprīlim uz AS "Tallink Grupp" kuģa "Romantika" notika  VII Starptautiskais  konkurss - festivāls " Talent Show", kurā piedalījās bērni un pieaugušie no 7 valstīm - Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Vācijas, Armēnijas, Baltkrievijas un Krievijas.

 

Atvērto durvju dienaKad?          2019. gada 9. maijā no plkst. 18.00

 

 

 

Kur?          Tukuma Raiņa ģimnāzijā, J.Raiņa ielā 3, Tukumā

 

 

 

Kas?         Atvērto durvju diena Tukuma Raiņa ģimnāzijā

 vienība 2019 talka

Divas rokas, divas kājas,

Lielu darbu nevarēja.

Daudz rociņu, daudz kājiņu

Lielu darbu padarīja.

               / L.t.dz./

 

Pavisam īpaša izvērtās Latvijas skautu un gaidu centrālās organizācijas (LSGCO) 12. Tukuma vienības piedalīšanās “Lielajā talkā 2019”.

Skauti un gaidas talkoja kopā ar Latvijas Valsts prezidentu Raimondu Vējoni, prezidenta kundzi Ivetu Vējoni un viņu domubiedriem Brizulē, sakopjot Zigfrīda Annas Meirovica piemiņas vietu. No vienības bija ieradies kupls pulks talkotāju- 28 mazskauti, guntiņas, skauti un gaidas, viņu vadītāja Inga Kuple, Latvijas skautu priekšnieks Gundars Krīpēns un LSGCO valdes loceklis Mārcis Akmeņkalns no Rīgas.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!