Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu pedagogu pieredzes apmaiņas seminārs 2017.gada 9.janvārī

9. janvārī Tukuma novada Izglītības pārvalde rīkoja izbraukuma semināru Tukuma un Engures novadu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pedagogiem.

Rīta pusē ciemojāmies vēsturiski nozīmīgā ēkā Bērnu un jauniešu centrā “Mīlgrāvis” (turpmāk-Centrs), kurā mūs laipni sagaidīja Centra direktors Viktors Tetters un Centra dvēsele Dace Timule. Centrā tikām iepazīstināti ar tā interesanto vēsturi, attīstību un aktīvo ikdienas dzīvi. Apskatījām modernizētās un plašās pulciņu telpas un fantastiskos pulciņu audzēkņu darbus.

 

 Centrs piedāvā darboties ļoti dažādos un interesantos pulciņos bērniem, pusaudžiem un jauniešiem vecumā no 3 līdz 25 gadiem. Nodarbības ir pieejamas katram vecumam atbilstoši spējām un prasmēm, sākot  ar kokapstrādi, metālapstrādi un  šūšanu, līdz pat mākslas vingrošanai.

 Tomēr vislielākais ieguvums un lepnums pēc centra direktora V.Tettera domām ir Centra pedagogu kolektīvs, kurā visi esot ar akadēmiskām zināšanām un bezgala lieli mākslinieki.

Mūsu viesošanās laikā pats V.Tettera kungs atzina, ka esot mūsējais, jo pēc augstskolas beigšanas kādu laiku vadījis Irlavas vidusskolu un tas laiks palicis īpaši siltās atmiņās.

 

Paldies Centra “Mīlgrāvis” direktoram Viktoram Tetteram un direktora vietniecei Dacei Timulei par ļoti viesmīlīgo sagaidīšanu un piemiņas dāvanām!

 

 Mūsu seminārs turpinājās ar Kultūras pils “Ziemeļblāzma” iepazīšanu un apskati. Semināra galvenais mērķis bija apskatīt valstī labāko vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu pedagogu metodisko darbu skati “Manas mājas”.

Šī izstāde tiešām pārsteidza ar pedagogu interesantajām  idejām darbam ar bērniem. Katrs semināra dalībnieks varēja atrast jaunu ierosmi atbilstoši savas jomas pedagoģiskajai praksei.

 

Novēlu, lai arī mūsu pedagogu ikdienu pavada Bērnu un jauniešu centra “Mīlgrāvis” vadmotīvs ar Martas Margaritas Rinkas vārdiem “Bērns - cilvēces skaistākais zieds”!

 

Angelika Dembovska

Tukuma novada Izglītības pārvaldes

izglītības darba vecākā speciāliste

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

,

 

   

 

 

 

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd