Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Tukuma, Engures un Jaunpils novadu bērnu un jauniešu vokālais konkurss “Balsis 2017”

Ir izskanējis ikgadējais Tukuma, Engures un Jaunpils novadu bērnu un jauniešu vokālais konkurss “Balsis 2017”. Šogad konkursā piedalījās deviņi bērnu un jauniešu vokālie ansambļi, pārstāvot “A” un “B” grupu kolektīvus trīs dažādās vecuma grupās no Tukuma un Engures novadiem.  Konkursa dalībnieku sniegumu vērtēja žūrija - Ritma Zāģere - vokālais pedagogs, Tukuma 2.pamatskolas mūzikas skolotāja,  Andra Vilkauša – Kandavas Mūzikas skolas mūzikas teorijas skolotāja un Ērika Bogataja - Tukuma 2.vidusskolas mūzikas skolotāja.

Žūrijas galvenais uzdevums bija, klausoties visu konkursa dalībnieku sniegumu, no katras grupas izvirzīt vienu kolektīvu konkursa 2. kārtai - Zemgales vēsturiskā novada konkursam, kas norisināsies 2017. gada 3. martā Ķekavā. Savukārt konkursa 2. kārtas labākie kolektīvi tiks izvirzīti konkursa 3. kārtai – fināla konkursam, kurš notiks 2017. gada 22. aprīlī Bērnu un jauniešu centrā “Altona”, Rīgā.   

 

Saskaņā ar žūrijas vērtējumu, kolektīviem piešķirtas sekojošas pakāpes:

 

Ņemot vērā žūrijas vērtējumu un konkursa nolikumu, uz konkursa „Balsis 2017” 2. kārtu no „A” grupas tika izvirzīts Sanitas Apines vadītais Tukuma 2. pamatskolas 3.a klases vokālais ansamblis un no „B” grupas Velgas Žvirbles vadītais Pūres pamatskolas vokālais ansamblis.

 

Paldies visiem konkursa dalībniekiem par skanīgo dziedājumu un žūrijas komisijai par vērtējumu!

Lai veicas konkursa "Balsis 2017" 2. kārtā!

 

Konkursa "Balsis 2017" 1. kārtas galerija

Sagatavoja:

Agnese Matvejeva

Tukuma novada Izglītības pārvaldes

Izglītības darba vecākā speciāliste

 

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!