Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Tukuma Mūzikas skolas audzēkņi konkursā “Talants Latvijai”

Tukuma Mūzikas skolas audzēkņi  piedalījās Latvijas mūzikas skolu konkursā “Talants Latvijai”, kas notika 26. martā Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē. Lai piedalītos konkursā „Talants Latvijai”, skolai bija jāpiesaka 45 minūšu gara audzēkņu koncertprogramma, ievērojot nolikuma prasības tās izveidē. No Tukuma Mūzikas skolas konkursam šogad bija pieteikti 12 audzēkņi.

 

Konkursā startēja divas 6. klavieru klases audzēknes  - Eva Blumberga (pedagogs Mārīte Zute) un  Endia Auna (pedagogs Margita Biezaite). No vijoles klases piedalījās sagatavošanas klases audzēkne Agate Šneidere un 3. klases audzēkne Tīna Šneidere (pedagogs  Dace Šplīte-Lisova). Kokles klasi pārstāvēja 3. klases audzēkne Nora Nameda Vasermane (pedagogs Dace Bleikša). Konkursā uzstājās arī trīs skolotājas Daces Pētersones flautistes. Pikolo flautu spēlēja 1. klases audzēkne Elēna Lisova, kā arī 3. flautas klases audzēknes - Kate Leinasare un Alise Dubrovska. Skolas klarnetistus pārstāvēja pedagoga Normunda Krūmiņa 4. klases audzēknis Edvards Paegle. Konkursa programmu kuplināja arī 7. trompetes klases audzēkne Māra Kroņkalne, 6. eifonija klases audzēknis Česlavs Volkovs (pedagogs Māris Rozenbergs) un 4. sitaminstrumentu klases audzēknis Emīls Lisovs (pedagogs Aivars Sprigulis).

 

Tukuma Mūzikas skolas audzēkņi konkursā "Talants Latvijai"

 

 

Visi divpadsmit konkursa „Talants Latvijai” dalībnieki ir izvirzīti uz konkursa finālu, kas notiks Rīgā 30. aprīlī!

 

 

Esam ļoti priecīgi par tik labu Tukuma Mūzikas skolas audzēkņu sniegumu un žūrijas vērtējumu. Paldies visiem pedagogiem, arī Inārai Vičmanei par koncerta programmas vadīšanu, Inārai Ārgalei par programmas izveidošanu un koncertmeistarēm – Natālijai Župerkai, Dainai Dzenei un Ingunai Grīnvaldei par lielo ieguldīto darbu!

 

 

Ligita Zemniece

Tukuma Mūzikas skolas direktore

DMC Firewall is a Joomla Security extension!