Sākums Projekts “Baltu valstu literatūras nedēļa”

Projekts “Baltu valstu literatūras nedēļa”

Pūres pamatskolas skolēni no 27. marta piedalījās Lietuvas Jonavas rajona skolu bibliotēku projektā “Baltu valstu literatūras nedēļa / Baltu šaliu literatūros savaite”. Skolēni iepazinās ar lietuviešu tautas pasakām, tās ilustrējot, noskaidroja Lietuvas nacionālos dabas simbolus, nozīmīgākos ģeogrāfiskos objektus,

vāca informāciju par slaveniem lietuviešu sportistiem, kultūras darbiniekiem, māksliniekiem, mūziķiem, izzināja svarīgus vēsturiskus faktus, kuri ietekmējuši ne tikai lietuviešu, bet arī mūsu tautas likteni.

Projekta ietvaros 9. klases skolēni, iesaistot arī pamatskolas mazāko klašu skolēnus, veidoja Baltijas valstu karti, iezīmējot ne tikai Baltijas ceļu, bet arī mūsdienās aktuālus tūrisma objektus.

Noslēgumā visi dalījās savos iespaidos par uzzināto – izrādījās, ka Lietuva ir tik ļoti līdzīga Latvijai dažādās jomās.

Sagatavoja:

Laila Ingevica

Pūres pamatskolas direktores vietniece izglītības jomā

DMC Firewall is a Joomla Security extension!