Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Zemgales reģiona konkursa „Zemgales toņi un pustoņi” tērpu kolekciju skates rezultāti

12. aprīlī Jelgavas Amatu vidusskolā notika Zemgales reģiona konkursa “Zemgales toņi un pustoņi” tērpu kolekciju skate, kurā piedalījās dalībnieki no Vecumnieku, Aizkraukles, Iecavas, Neretas, Jelgavas, Bauskas, Lielvārdes, Skrīveru un Tukuma novadiem. Skatē kopā tika piedāvātas 16 tērpu kolekcijas, no kurām mūsu Tukuma novadu pārstāvēja Tukuma Raiņa ģimnāzijas un Tukuma Vakara un neklātienes vidusskolas skolēnu veidotās tērpu kolekcijas.

Tērpu kolekcijas skatē vērtēja žūrijas komisija, kuras sastāvā bija Baiba Vaivare, Baiba Cihovska un  Zanda Krancmane.

 

 

Saskaņā ar konkursa nolikumu tērpu kolekcijas tika vērtētas divās kategorijās, t.i. modes dizains (valkājamā mode, pret-a-porte) un konceptuālā mode un avangards (nevalkājamā mode). Maksimāli iegūstamais punktu skaits 30 punkti.

 

Tukuma Raiņa ģimnāzijas tērpu kolekcijas “Saullēkta krāsas Apšuciemā” tērpus un tērpu demonstrējumu žūrija novērtēja ar 29,0 punktiem, piešķirot I pakāpi (skolotāja Una Bērziņa, tērpu autores 8. klases skolnieces Vikija Mazenko, Katrīna Kovaļonoka, Māra Kroņkalne, Dita Feldmane, Helēna Švarcēviča un Monta Unbedahte).
Skatē piedalījās  arī Tukuma Vakara un neklātienes vidusskolas tērpu kolekcija “Rakstu raksti”, kuru žūrija novērtēja ar 21,0 punktu, piešķirot III pakāpi (skolotāja Ilze Rasa, tērpu demonstrācijas horeogrāfe kustību improvizācijas pulciņa skolotāja  Līva Rasa, tērpu autores 9.a klases skolnieces Laura Dakša un Evija Māliņa, 11.a klases skolniece Amanda Kacara un 12.a klases skolnieces Laura Skrača, Kitija Manfelde un Linda Lavrinoviča).

 

Galerija

 

2017. gada 1. - 2. jūnijā Bauskā notiks V Latvijas bērnu un jauniešu mūzikas un mākslas festivāls „Latvijas toņi un pustoņi” labāko tērpu kolekciju finālskate. Informāciju par tērpu kolekcijām, kuras piedalīsies festivālā Bauskā tiks saņemta līdz 12. maijam.

 

Festivāla „Latvijas toņi un pustoņi” laikā Bauskā notiks arī vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde, kurā tiks eksponēti jauno mākslinieku I un II pakāpi ieguvušie darbi.

 

 

 V Latvijas bērnu un jauniešu mūzikas un mākslas festivāla „Latvijas toņi un pustoņi” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes dalībnieki no Tukuma un Engures novadiem

 

 

Paldies visiem skolotājiem un skolēniem par ļoti radošu un izcilu sniegumu šajā pasākumu ciklā!

 

Lai krāsaini un gaiši toņi piepilda jūsu ikdienu!

 

 

Tukuma novada Izglītības pārvaldes

Izglītības darba vecākā speciāliste Angelika  Dembovska

mob.tālr. 25433432

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!