Sākums Pirmsskolas bērnu uzņemšanas komisija

2017. gada 27. aprīlī Tukuma novada Domes sēdē pieņemts lēmums par maksimāli uzņemamo bērnu skaitu novada pirmsskolas izglītības iestādēs 2017./2018. m. g.

Informācija par maksimāli uzņemamo bērnu skaitu

Tukuma novada Izglītības pārvaldē 2017. gada 1. jūnijā notiks bērnu uzņemšanas komisijas sēde, kurā tiks lemts par pirmsskolas vecuma bērnu vietu piešķiršanu konkrētā pirmsskolas izglītības

iestādē (turpmāk tekstā – Iestāde), ņemot vērā lēmumā noteikto vietu skaitu. Lēmums par vietu piešķiršanu Iestādē tiks pieņemts saskaņā ar Tukuma novada Domes 2015. gada 26. februāra saistošo noteikumu Nr.5 “Kārtība, kādā Tukuma novada pašvaldība īsteno pirmsskolas izglītības nodrošināšanas funkcijas” 22. punktu, kas nosaka secību vietas piešķiršanai Iestādē, ņemot vērā bērna rindas kārtas numuru, un 23. punktu, kas nosaka gadījumus, kad vieta Iestādē piešķirama ārpus kārtas.

2015. gada 26. februāra noteikumi Nr. 5

Saskaņā ar šo noteikumu 28. punktu  komisijas vadītājs par komisijas pieņemto lēmumu informē bērna vecākus 5 (piecu) darba dienu laikā (telefoniski, elektroniski vai rakstiski, atbilstoši pieteikumā par bērna reģistrēšanu pirmsskolas izglītības iestāžu rindā norādītajai informācijai). Komisijas lēmuma izrakstu bērna vecāks varēs saņemt Tukuma novada Izglītības pārvaldē. Saskaņā ar komisijas lēmumā noteikto termiņu, vecāks piesaka bērnu Iestādē, iesniedzot Iestādes vadītājam normatīvajos aktos noteiktos dokumentus.

Kontaktpersona:
Tukuma novada Izglītības pārvaldes personāla un lietvedības vecākā speciāliste
Kristīne Dubrovska, tālrunis 63132887, 29208725, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!