Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Aicinām jauniešus pieteikties stipendijai

Tukuma novada Dome jau piekto gadu piešķirs stipendijas studijām augstskolā pirmajam studiju gadam trīs Tukuma novada jauniešiem, kuri absolvējuši vidējās izglītības iestādi ar izciliem mācību rezultātiem.

Uz Tukuma novada Domes stipendiju, kuras apmērs gadā ir 1500,00 euro, var pretendēt jaunietis, kura dzīvesvieta deklarēta Tukuma novadā un kurš 2017.gadā absolvējis vispārējās vidējās izglītības iestādi un uzsācis mācības augstskolā akreditētā studiju programmā Latvijā vai

ārzemēs pilna laika studiju programmā, kā arī uzrādījis teicamas sekmes mācībās - tas nozīmē, ka vērtējumi sekmju izrakstā mācību priekšmetos un necentralizētajos eksāmenos nav zemāki par 8 ballēm un katra nokārtotā centralizētā eksāmena kopvērtējums nav zemāks par 70 %.

 

Tukuma novada Izglītības pārvalde aicina jauniešus pieteikties Tukuma novada Domes stipendijai. Lai pretendētu uz stipendiju, Tukuma novada Izglītības pārvaldē Šēseles ielā 3, Tukumā, no 2017.gada 15.augusta līdz 2017.gada 22.augustam jāiesniedz sekojoši dokumenti:

 

- iesniegums (Word doc),

- atestāta un sekmju izraksta kopija,

- centralizēto eksāmenu sertifikāta kopija,

- izziņa no augstākās izglītības iestādes par studiju uzsākšanu.

 

 

Tukuma novada Domes 2013.gada 28.marta noteikumi Nr.5 “Par Tukuma novada Domes stipendijas piešķiršanu jauniešu studijām augstskolā”

 

 

Informāciju sagatavoja

Kristīne Logina

Tukuma novada Izglītības pārvaldes juriste

Tālr. 63124463; 29388919

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Our website is protected by DMC Firewall!