Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Tukuma, Engures, Jaunpils novadu izglītības iestādēs jau trešo reizi notiks Karjeras nedēļa

Tukuma, Engures, Jaunpils novadu izglītības iestādēs jau trešo reizi notiks Karjeras nedēļa

Jau trešo gadu pēc kārtas Tukuma, Engures un Jaunpils novados no 9. līdz 19. oktobrim notiks Karjeras nedēļas, kuru tēma šogad ir “ES BŪŠU ...”. Šajā laikā bērni un jaunieši dažādos pasākumos skolās un ārpus tām varēs iepazīt sevi un apzināt karjeras izvēles iespējas mūsdienu darba tirgū.

Piedalīšanās Karjeras nedēļas aktivitātēs dažāda vecuma bērniem un jauniešiem palīdz izprast sevi, iepazīt dažādas profesijas un dod iespēju orientēties sarežģītajā mūsdienu darba tirgū, kurā ir daudz neskaidrību un viss strauji mainās. Karjeras nedēļas piedāvājumi pirmsskolas vecuma bērniem un jaunāko klašu skolēniem sniegs citādu redzējumu par dažādām profesijām gan ieklausoties vecāku un citu skolēnu stāstījumos, gan ciemojoties vietējos uzņēmumos, gan arī iepazīstot un izzinot sevi. Aicinām skolēniem būt aktīviem un piedalīties pasākumos, kuri tiek piedāvāti Karjeras nedēļas ietvaros, savukārt vecākiem un uzņēmējiem būt atsaucīgiem un pretimnākošiem, lai bērni un jaunieši izprastu profesiju pasaules daudzveidību un atklātu iespējas vietējo novadu uzņēmējdarbībā.

 

 

Karjeras nedēļu laikā Tukuma, Engures un Jaunpils novadu pirmsskolas audzēkņiem un skolēniem būs iespēja piedalīties tādās aktivitātēs kā profesiju diena “Kad izaugšu liels...”, tikšanās ar vecākiem – dažādu profesiju pārstāvjiem, izstādes “Mans interesantais CV” veidošanā, neklātienes konkursā “Iepazīsti uzņēmumus!” un noslēguma pasākumā “Iespēju durvis”, kurā skolēni varēs piedalīties orientēšanās spēlē pa Tukuma uzņēmumiem un vērot FIZMIX eksperimentu šovu. Par visiem Karjeras nedēļas pasākumiem var uzzināt Tukuma novada Izglītības pārvaldes interneta vietnē www.tip.edu.lv sadaļā "Aktualitātes" un sadaļā "Projekti - karjeras izglītība" , kā arī  izglītības iestāžu interneta vietnēs.

 

Karjeras nedēļu Tukuma, Engures, Jaunpils novados  no 9. līdz 19. oktobrim rīko Tukuma novada Izglītības pārvalde sadarbībā ar Tukuma Multifunkcionālo jauniešu iniciatīvu centru, Tukuma, Engures un Jaunpils novadu izglītības iestādēm, Tukuma novada Domes Attīstības nodaļu, Tukuma, Engures un Jaunpils novadu uzņēmējiem un dažādu valsts un pašvaldības iestāžu darbiniekiem.

 

 

 

Šī gada Karjeras nedēļu tēma ir “ES BŪŠU ...”, aicinot jauniešus iepazīt mūsdienu darba tirgu un tā daudzveidību.

Uzzini vairāk! Karjeras nedēļa 2017

 

 

 

Par Karjeras nedēļu

 

Karjeras nedēļa, kuras aizsākumi un ilggadēja organizēšana ir Valsts Izglītības attīstības aģentūras pārziņā, ir ikgadējs pasākumu cikls, kura laikā jauniešiem ir iespēja iepazīt un plānot savu nākotnes nodarbošanos, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēt uzņēmumus un karjeras konsultācijas. Jaunieši var piedalīties arī aizraujošās radošās darbnīcās un konkursos. Karjeras nedēļas pasākumi un aktivitātes vienlaikus notiek arī citās Latvijas pilsētās un novados.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Evita Korna-Opincāne

Karjeras nedēļas koordinatore Tukumā

Mob. tālr.: (+371) 26494714; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Our website is protected by DMC Firewall!