Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums TICTAC jaunatnes darbinieku apmācības Bulgārijā

Tukuma 2. vidusskolā regulāri tiek realizēti dažādi starptautiski sadarbības projekti, kā eTwinning aktivitātes mācību procesā, Erasmus+ projekts, kas veicina skolotāju profesionālo pilnveidi, Nordplus projekts mācību motivācijas paaugstināšanai, kura ietvaros vidusskolēniem ir iespēja viesoties Zviedrijas un Somijas skolās. Lai palīdzētu jauniešiem pašiem

 

 

plānot un izveidot jauniešu apmaiņas projektu, skolotāja Kristīne Gereiša pieteicās uz jaunatnes darbinieku apmācībām TICTAC (TICTAC Training Course /Partnership Building Activity),  kas vēl 2017. gada nogalē norisinājās Bulgārijā, Varnā- pilsētā Melnās jūras krastā, kas atzīta par Bulgārijas jauniešu galvaspilsētu.

 

Vairāk par apmācībām Bulgārijā lasi : www.t2v.lv

 

 

TICTAC ir īpaši izstrādāts apmācību modelis, kas regulāri tiek realizēts dažādās Eiropas valstīs un pulcē dažādu valstu un tautību jaunatnes dalībniekus - jauniešu organizāciju un centru pārstāvjus, skolotājus, augstskolu darbiniekus  un citus interesentus. Tā mērķi ir veicināt pirmos soļus, jaunatnes jomas projekta īstenošanai starptautiskā komandā, attīstīt dalībnieku neformālās izglītības un starpkultūru mācīšanās procesa plānošanas kompetences, popularizēt jaunatnes līdzdalību un aktīvu pilsoniskumu kā centrālos elementus, īstenojot Eiropas projektus.

 

Šobrīd jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ir izsludinājusi pieteikšanos uz TICTAC apmācībām, kas šogad norisināsies Bonnā, Vācijā no 19. līdz 25. martam.

Pieteikšanās līdz 28. janvārim! Plašāka informācija: www.jaunatne.gov.lv

 

 

 

Sagatavoja

Kristīne Gereiša

Tukuma 2. vidusskolas angļu valodas skolotāja

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!