Sākums Aicinām uz pirmsskolas un 1.- 2. klašu tautas deju kolektīvu lielkoncertu „Būšu liels” Lapmežciemā

2018. gada 1.martā Lapmežciema Tautas namā Liepu ielā 2, Lapmežciemā pulcēsies Tukuma, Jaunpils, Engures un Kandavas novadu mazākie dejotāji, lai visi kopā viens otram un mums, skatītājiem, izrādītu savu dejotprasmi un prieku pirmsskolas un 1.- 2.klašu tautas deju kolektīvu lielkoncertā “Būšu liels”.

Šogad varēsim priecāties par mazo dejotāju priekšnesumiem no piecpadsmit deju grupām-

Lai izjustu nebeidzamo enerģiju un dzīvesprieku, ko sniedz mazie dejotāji ir jānāk skatīties viņu raitajos deju soļos.

Gaidīsim visus dejas draugus ceturtdien, 1. martā plkst. 12.00 Lapmežciema Tautas namā!

Agnese Matvejeva

Tukuma novada Izglītības pārvaldes