Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums 46. starptautiskā bērnu mākslas konkursa „LIDICE 2018” izstāde

Tukuma novada Izglītības pārvalde visus interesentus aicina Tukuma novada Domes ēkā, Talsu ielā 4 apskatīt Tukuma un Engures novadu bērnu un skolēnu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu izstādi. Izstādē aplūkojami 46.Starptautiskā bērnu mākslas izstādes-konkursa „Lidice 2018”  1.kārtas un 2.kārtas jauno mākslinieku darbi. Izstādes tēma šogad - ūdens. Izstādē nav apskatāmi darbi, kuri tika izvirzīti konkursa trešajai kārtai Čehijā.

 

 

Arta Reinholde (12 gadi) "Saulrietā labi ķeras bute"

 

 

 

Konkursa dalībnieki savus mākslas darbus veidojuši izmantojot dažādus mākslas izteiksmes līdzekļus un dažādas tehnikas - grafika, gleznošana, veidošana, šūšana, aušana, kokapstrāde. Aplūkojot izstādītos darbus, redzamas autoru oriģinālās idejas izmantojot visdažādākos materiālus - papīrs, koks, māls, dzija, audums, stikls, metāls un citi materiāli.  Izstādē atklājas bērnu un skolēnu izpratne par ūdeni un dzīvību tajā, par ūdens nozīmi ikdienā, sadzīvē, dabā, kā arī par ūdens spēku un enerģiju.

 

Izstādē piedalās - Zemgales vidusskola, Pūres pamatskolas Jaunsātu filiāle, Pūres pamatskola, Tukuma Raiņa ģimnāzija, Irlavas vidusskola, Tukuma internātpamatskola, Tukuma 2.pamatskola, Tukuma 3.pamatskola, Tukuma Vakara un neklātienes vidusskola, Tumes vidusskola, Tukuma Mākslas skola, Engures vidusskola, Lapmežciema pamatskola, Engures Mūzikas un mākslas skola, Džūkstes pamatskola, Sēmes sākumskola.

 

 

Apskati galeriju: "LIDICE 2018" Tukuma un Engures novados!

 

 

Izstāde apskatāma  līdz 2018. gada 30. martam. Ieeja izstādē bezmaksas.

 

Apskati galeriju - konkursa LIDICE 2018 Latvijas kārtas laureātu apbalvošana!

 

 

 

Laipni aicinām uz izstādi!

 

 

 

Tukuma novada Izglītības pārvaldes

 izglītības darba vecākā speciāliste Angelika Dembovska

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd