Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Engurnieki skrien Lattelekom Rīgas maratonu

Svētdien, 20. maijā Rīgā notika Lattelecom Rīgas maratons, kura vadmotīvs šogad bija "Izskrien svētkus!" un, kurš norisinājās Latvijas simtgades zīmē. Startam četrās Lattelecom Rīgas maratona distancēs – 6km, 10km, pusmaratonā un maratonā – bija reģistrējušies 25 645 skrējēji  starp kuriem arī 60 jaunieši no Engures vidusskolas.

 

 


Visātrāk 10km distanci no engurniekiem pieveica 4.klases skolēni Dāvids Dīvs Vītols (45 minūtes) un Jānis Puriņš (47minūtēs), bet 6km distancē ātrākie bija Brendons Graumanis (31 minūte), Raivis Ābele un Ričardu Birznieku (abu rezultāts 33 minūtēs).

 

        


Šogad pirmo reizi skolas vēsturē, kāds jaunietis skrēja arī maratonu - 42,195 km (lai skrietu šo distanci, dalībniekam ir jābūt pilngadīgam). Šo distanci veica 11. klases skolnieks Mārtiņš Lorencs (distance laiks 5:09:41), iegūstot savā vecuma grupā 6. vietu. Pagājušajā gadā Mārtiņš noskrēja savu pirmo pusmaratonu - 21,0975 km.

Vakarā telefona sarunā ar sporta skolotāju Mārtiņš atzina, ka jūtas labi un ir gandarīts par paveikto. Maratonu ir bijis vieglāk noskriet nekā pagājušajā gadā pusmaratonu.

 

          

 

Engures vidusskolas jaunieši izsaka vislielāko pateicību Rimantam Liepiņam par jaunajiem "Engures sportam" krekliem. Jauniešiem iegūt šādu kreklu savā īpašumā jau ir kļuvusi par goda lietu. Engurnieku dalību Lattelekom maratonā foto fiksēja 10. klases skolniece Adele Lujāne.

 

 

Lepojamies ar drosmīgiem un sportiskiem Engures vidusskolas jauniešiem! 

 

 

Indra Krēgere

Engures vidusskolas sporta skolotāja

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!