Sākums Tukuma 2. vidusskola - Eiropas Parlamenta Vēstnieku skola

25. maijā Rīgā Eiropas mājā notika Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu izlaidums. Starp 18 skolām, kam šogad Valsts izglītības satura centra vadītājs Guntars Catlaks un Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks pasniedza “Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas” goda zīmes, bija arī Tukuma 2.vidusskola.

Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas ir ES mēroga programma, kuru sadarbībā ar pedagogiem īsteno Eiropas Parlamenta birojs Latvijā. Programmas mērķis ir jauniešos veicināt apziņu par sevi kā nozīmīgu ES daļu, rosināt izpratni par sabiedrībā notiekošo un motivēt līdzdarboties. Programma paredzēta 9.- 12. klašu audzēkņiem un tajā tiek pievērsta uzmanība integrētas ES tematikas iekļaušanai formālajā un neformālajā mācību procesā, atspoguļojot mūsu mijiedarbību ar Eiropu - kultūrā, vēsturē, literatūrā, mākslā, mūzikā, fizikā, ķīmijā, svešvalodās u.c. Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programmā aktīvi iesaistās arī Latvijas eiroparlamentārieši.

Par Tukuma 2. vidusskolu kā Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu plašāk lasi šeit: www.t2v.lv