Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Piesakies pasākumam "Brīvā laika pavadīšanas iespējas bērniem un jauniešiem Tukumā un Tukuma novadā"

Organizē brīvā laika pavadīšanas iespējas bērniem un jauniešiem ārpus skolas?

Vēlies popularizēt savu aktivitāti un iesaistīt jaunus dalībniekus?

Piesakies līdz 20.augustam, aizpildot dalībnieka pieteikuma anketu, un 8.septembrī piedalies pasākumā "Brīvā laika pavadīšanas iespējas bērniem un jauniešiem Tukumā un Tukuma novadā".

 

Pasākumu "Brīvā laika pavadīšanas iespējas bērniem un jauniešiem Tukumā un Tukuma novadā" Tukuma novada Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs sadarbībā ar Izglītības pārvaldi organizē jau otro gadu. Arī šogad visi kopā vērosim dalībnieku priekšnesumus un prezentācijas, paši aktīvi iesaistīsimies meistarklasēs un radošajās darbnīcās Tukuma Kultūras namā. Dažādās sporta aktivitātēs iesaistīsimies un paraugdemonstrējumus skatīsimies Brīvības laukumā.

 

Esi aktīvs un izmanto iespēju! Pastāsti par savu nodarbību, pulciņu, meistarklasi, radošo darbnīcu, treniņiem vai citu aktivitāti, ko organizē bērniem un jauniešiem! Iesaisti jaunus dalībniekus!

 

Lai uzzinātu plašāku informācija par pieteikšanos un pasākuma plānoto norisi, zvani Tukuma novada Izglītības pārvaldes izglītības darba vecākajai speciālistei Angelikai Dembovskai pa tālr. 63107274; 25433432, vai raksti e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Dalībnieka pieteikuma anketu lejuplādēt vari seit, aizpildi un iesniedz klātienē Tukuma novada Izglītības pārvaldē Šēseles ielā 3, Tukumā (2.stāvā, ieeja no Raiņa ielas), vai iesūti e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 

Piesakies un tiekamies 8. septembrī Tukuma Kultūras namā un Brīvības laukumā!

 

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!