Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Informācija Tukuma pirmsskolas izglītības iestādes "Pasaciņa" bērnu vecākiem

Kā jau iepriekš informējām, 2018./2019. mācību gadā Tukuma pirmsskolas izglītības iestādē “Pasaciņa” ieplānota projekta “Energoefektivitātes paaugstināšana pirmsskolas izglītības iestādē “Pasaciņa”” (turpmāk tekstā – Projekts) īstenošana, veicot ēkas renovāciju. Mazie “Pasaciņas” audzēkņi no šī gada 3.septembra apmeklēs citas Tukuma pirmsskolas izglītības iestādes.

 

No 24. augusta  “Pasaciņas” bērnu vecāki un darbinieki tika aicināti uz informatīvām sapulcēm Tukuma pirmsskolas izglītības iestādēs “Vālodzīte”, “Lotte”, “Taurenītis”, “Pepija” un “Karlsons”, lai iepazītos ar jauno pirmsskolas izglītības iestādi, grupām, grupu skolotājiem, iestādes darba organizāciju, kā arī iesniegtu nepieciešamos dokumentus.

 

Pēc “Pasaciņas” bērnu, kuri projekta īstenošanas laikā apmeklēs Tukuma pirmsskolas izglītības iestādi “Karlsons”, vecāku lūguma, Tukuma novada Dome ir radusi iespēju nodrošināt transportu bērnu nogādāšanai uz un no Tukuma pirmsskolas izglītības iestādi “Karlsons”, kas atrodas Lauktehnikas mikrorajonā.

 

Autobusu kursēšanas laikus uz Tukuma pirmsskolas izglītības iestādi "Karlsons" un atpakaļ SKATĪT ŠEIT!

Our website is protected by DMC Firewall!