Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Informācija pirmklasnieku vecākiem

Tukuma novada Domes 2014. gada 30. janvāra saistošajos noteikumos Nr.3 „Par Tukuma novada pašvaldības pabalstiem” paredzēts, ka ģimenēm, kuras bērns ir uzņemts Tukuma novada pašvaldības izglītības iestādes 1.klasē, tiek izmaksāts pabalsts 15,00 euro apmērā skolas gaitu uzsākšanai. Pabalsts tiek izmaksāts uz viena no bērna vecāku norēķinu kontu kredītiestādē.

 

Lai saņemtu šo finansiālo atbalstu, viens no bērna vecākiem izglītības iestādē aizpilda iesniegumu, norādot informāciju, kas nepieciešama pabalsta izmaksai, vienlaicīgi, dodot piekrišanu personu datu apstrādei minētam mērķim. 

Izglītības iestāde apkopo vecāku sniegto informācija un līdz 10.septembrim  iesniedz Tukuma novada sociālajā dienestā sarakstu, kurā norāda bērna, kurš uzņemts 1.klasē vārdu, uzvārdu, personas kodu un viena bērna vecāka vai likumiskā pārstāvja vārdu, uzvārdu, personas kodu, norēķina konta numuru un attiecīgo kredītiestādi.

 

Saskaņā ar Tukuma novada sociālā dienesta sniegto informāciju, ģimenes, kuras nebūs aizpildījušas un parakstījušas “Informāciju”, pabalstu nesaņems.

 

"Informācijas" iesnieguma formu var lejupielādēt šeit!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd