Sākums Tukuma 2.pamatskola piedalīsies Eiropas Savienības Erasmus+ programmas projektā

Tukuma 2.pamatskola ir ieguvusi tiesības piedalīties Eiropas Savienības Erasmus+ programmas KA201 stratēģiskās partnerības “Inovāciju atbalsta un labas pieredzes apmaiņas” projektā No.2018-1-LT01-KA 201 – 046956 “Smart Mathematics Teachers”.

Projekta galvenais mērķis ir izstrādāt mobilās aplikācijas, kuras tiks izmantotas, lai atvieglotu matemātikas skolotāju darbu un uzlabotu skolēnu prasmes matemātikā.

Projekta mērķauditorija ir matemātikas skolotāji un 5. - 6. klašu skolēni.

Projekta darbības ilgums ir 28 mēneši un tas tiks realizēts 2018.-2020. gadā. Projekta koordinatore Tukuma 2.pamatskolā ir matemātikas un informātikas skolotāja Agrita Apine.

Projekta īstenošanas periodā informēsim par projekta aktivitātēm un tajā notiekošo.

Sagatavoja

Diāna Kovaļova