Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Metodiskā diena matemātikas skolotājiem Tukuma novada internātpamatskolā

21. novembrī Tukuma novada internātpamatskolā pulcējās 30 pedagogi no 12 skolām - Džūkstes pamatskolas, Engures vidusskolas, Milzkalnes sākumskolas, Smārdes pamatskolas, Tukuma 2.pamatskolas, Tukuma 3.pamatskolas, Tukuma E. Birznieka – Upīša 1.pamatskolas, Tukuma novada internātpamatskolas, Tukuma Vakara un neklātienes vidusskolas, Tumes vidusskolas, Zemgales vidusskolas un Jelgavas Spīdolas valsts ģimnāzijas, lai piedalītos apmācību seminārā speciālo izglītības programmu skolotājiem, kuri māca matemātiku.

 

Seminārā Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas attīstības centra metodiķi un pedagogi prezentēja pašu izstrādāto mācību metodisko materiālu “Matemātiskie jēdzieni un uzdevumi kompetenču pieejā”.

 

Mācību materiāls izveidots saskaņā ar “Speciālās pamatizglītības programmas izglītojamiem ar garīgās attīstības traucējumiem paraugu” un mācību priekšmeta programmu paraugu ”Matemātika 1. – 9. klasei”, iekļaujot integrētu pieeju mācību priekšmeta apguvē, lai izglītojamais savu pieredzi var mērķtiecīgi saistīt ar mācību priekšmeta saturu, apgūt kompetences skolotāja un skolēna savstarpējā sadarbībā un mijiedarbībā.

 

Plašāk par semināru lasi: www.tukumaips.lv

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!