Tukuma novada Izglītības pārvalde

Informācija:

Pieredzes apmaiņas brauciens Jūrmalā (09.05.2018.)

Darba kārtība

 

Lekcija - praktikums „Modelēšana logopēdijā” (17.01.2018.)

Darba kārtība

Pārskats

 

Praktikums Izglītības iestāžu skolotājiem logopēdiem  semināra “Dabas vides estētikas idejas un metodiskās iespējas logopēdu darbā” turpinājums- smilšu krāsošana (14.11.2017.)

Darba kārtība

 

Izglītības iestāžu skolotājiem logopēdiem seminārs/tikšanās ar bērnu psihiatri Aneti Masaļsku, praktiskus padomus sniegs audiologopēde Evija Puga (20.09.2017.; Tukuma 2.pamatskolā plkst.12.00)

Darba kārtība

Semināra pārskats

Reģionālā angļu valodas olimpiāde - Jelgavas Valsts ģimnāzijā, 28.04.2017. 

Nolikums (8.klase)

Nolikums (11.klase)

Izbraukšana 28.04.2017 plkst.8:15 no Talsu 4 laukuma, Tukumā.

Rezultāti (mūsu novadu dalībniekiem)     8.klase     11.klase

 

5.-6.klašu angļu valodas konkurss

 

Nolikums (IP)

Rezultāti

 

10.-12.klašu angļu valodas olimpiāde

 

Nolikums (IP)

Rezultāti

 

9.klašu angļu valodas olimpiāde

 

Nolikums (IP)

Rezultāti

 

7.-8.klašu angļu valodas olimpiāde

 

Nolikums (IP)

Rezultāti

Reģionālā angļu valodas olimpiāde - Jelgavas Valsts ģimnāzijā, Lielajā ielā 2, Jelgavā;  28.04.2018. 

Nolikums (6.klase)

Nolikums (8.klase)

Nolikums (11.klase)

Rezultāti:          8.klase          11.klase

 

5.-6.klašu Angļu valodas konkursa novada posms

Nolikums (IP)

Rezultāti

 

7. - 8.klašu angļu valodas olimpiāde novada posms

Nolikums (IP)

Rezultāti:     7.klase          8.klase

 

10.-12.klašu Angļu valodas valsts 47. olimpiādes novadu posms

Nolikums (IP)

Rezultāti              Apbalvošanas protokols

Angļu valodas valsts 47. olimpiādes  I kārtas uzaicināto dalībnieku saraksts

Vācu valodas olimpiāde 8.klasēm

Nolikums (IP)

Rezultātu (novadu posms)

Vācu valodas valsts 48.olimpiāde (10.–12.klasēm)

Nolikums (IP)

Rezultāti (novada posms)

Uzaicināto dalībnieku saraksts uz vācu valodas valsts 48. olimpiādes  I kārtu

 

Zemgales reģiona vācu valodas olimpiāde (8.klasēm)

 

Nolikums (IP)

Rezultāti

 

Vācu valodas olimpiāde (8.klasēm)

 

Nolikums (IP)

Rezultāti

 

 

Vācu valodas valsts 47.olimpiāde (10.–12.klasēm)

 

Norises kārtība (VISC)

Nolikums

Rīcības komisija

Rezultāti (novada posms)

Uzaicinātie dalībnieki uz valsts trešā posma I kārtu

Izbraukšana uzaicinātajiem - 28.janvārī plkst.8.40  no Talsu 4 laukuma, Tukumā.

Trešā posma pirmās kārtas rezultāti

DMC Firewall is a Joomla Security extension!