Reģiona olimpiādēs visi apbalvotie
Norises kārtības
Zemgales reģiona 4.klašu skolēnu latviešu valodas un literatūras olimpiādes norises kārtība
Zemgales reģionālā vācu valodas 8. klases olimpiādes norises kārtība
Uzaicinātie un informācija
Latviešu valoda un literatūra 4.kl.
Rezultāti
Tukuma novada olimpiādēs visi apbalvotie
Informācija
Bioloģijas olimpiāde tiešsaistē
Norises kārtības
Ķīmijas olimpiādes 9. - 12. kl. norises kārtība
Matemātikas olimpiādes 9.-12. kl. norises kārtība
Ģeogrāfijas olimpiādes 10.-12. kl. norises kārtība
Vides projektu olimpiādes 8., 9. kl. norises kārtība
Latviešu valodas un literatūras olimpiādes 8.- 9. kl. norises kārtība Komisija
Latviešu valodas un literatūras olimpiādes 11.-12. kl. norises kārtība
Ekonomikas olimpiādes 10.-12. kl. norises kārtība
Informātikas (programmēšanas) olimpiādes norises kārtība
Vēstures olimpiādes 9. kl. norises kārtība
Vēstures olimpiādes 12. kl. norises kārtība
Vācu valodas olimpiādes 10.-12. kl. norises kārtība
Vācu valodas olimpiādes 8. kl. norises kārtība
Krievu valodas (svešvalodas) olimpiādes 10.-12. kl. norises kārtība
Rezultāti
Ģeogrāfija 10.-12.kl. Apbalvotie
Latviešu valoda un literatūra 11.kl. Apbalvotie
Latviešu valoda un literatūra 12.kl. Apbalvotie
Latviešu valoda un literatūra 8.kl. Apbalvotie
Latviešu valoda un literatūra 9.kl. Apbalvotie
Ekonomika 11.-12.kl. Apbalvotie
Vides projekti 8.,9.kl. Apbalvotie
Fizika 9.kl. Protokols 9.kl. Apbalvotie
Fizika 10.kl. Protokols 10.kl. Apbalvotie
Fizika 11.kl. Protokols 11.kl. Apbalvotie
Fizika 12.kl. Protokols 12.kl. Apbalvotie
Bioloģija 9.kl. Protokols 9.kl. Apbalvotie
Bioloģija 11.kl. Protokols 11.kl. Apbalvotie
Bioloģija 12.kl. Protokols 12.kl. Apbalvotie
Vācu valoda 10.-12.kl. Apbalvotie
Krievu valoda (svešvaloda) 10.-12.kl. (A grupa) Apbalvotie
Krievu valoda (svešvaloda) 10.-12.kl. (B grupa) Apbalvotie
Latviešu valoda 7.-8. kl. mazākumtautībām Apbalvotie
Tukuma novada atklātās olimpiādēs visi apbalvotie
Norises kārtības
Atklātās mājturības un tehnoloģiju olimpiādes 7. - 8. klasei organizēšanas un norises kārtība
Atklātās fizikas olimpiādes 8.,9.klasēm organizēšanas un norises kārtība
Atklātās sociālo zinību olimpiādes 8.klasēm organizēšanas un norises kārtība
Atklātās politikas un tiesību olimpiādes 12.klasēm organizēšanas un norises kārtība
Atklātās ģeogrāfijas olimpiādes 8.klasei organizēšanas un norises kārtība
Atklātās bioloģijas olimpiādes 8. klasei organizēšanas un norises kārtība
Atklātās mājturības olimpiādes 5. - 8. klasei organizēšanas un norises kārtība
Atklātās informātikas olimpiādes organizēšanas un norises kārtība
Atklātās angļu valodas olimpiādes 7. - 8. klasei organizēšanas un norises kārtība
Atklātās kombinētās olimpiādes 1.klasei organizēšanas un norises kārtība
Atklātās kombinētās olimpiādes 2.klasei organizēšanas un norises kārtība
Atklātās matemātikas olimpiādes 3.klasei organizēšanas un norises kārtība
Atklātās latviešu valodas olimpiādes 3.klasei organizēšanas un norises kārtība
Atklātās matemātikas olimpiādes 4.klasei organizēšanas un norises kārtība
Atklātās latviešu valodas olimpiādes 4.klasei organizēšanas un norises kārtība
Atklātās vizuālās mākslas olimpiādes 1.- 4.kl. organizēšanas un norises kārtība
Atklātās vizuālās mākslas olimpiādes 5.- 12.kl. organizēšanas un norises kārtība
Atklātās ģeogrāfijas olimpiādes 7.kl. organizēšanas un norises kārtība
Atklātās matemātikas olimpiādes 5.- 8.kl. organizēšanas un norises kārtība
Atklātās angļu valodas olimpiādes 10.-12.kl organizēšanas un norises kārtība
Atklātās ģeogrāfijas olimpiādes 9.kl. organizēšanas un norises kārtība
Rezultāti
Mājturība un tehnoloģijas - radošo darbu izstāde 7.- 8.kl. Apbalvotie
Mājturība un tehnoloģijas - radošo darbu izstāde 5.- 6.kl. Apbalvotie
Mājturība un tehnoloģijas (meitenes) 7.- 8.kl. Apbalvotie
Mājturība un tehnoloģijas (meitenes) 5.- 6.kl. Apbalvotie
Mājturība un tehnoloģijas (zēni) 7-8.kl. Apbalvotie
Fizika 8., 9.kl. Apbalvotie (komanda) Apbalvotie (individuāli)
Sociālās zinības 8.kl. Apbalvotie
Angļu valoda 7.,8.kl. Apbalvotie
Politika un tiesības Apbalvotie
Vizuālā māksla 1.-2.kl. Apbalvotie
Vizuālā māksla 3.-4.kl. Apbalvotie
Vizuālā māksla 5.-6.kl. Apbalvotie
Vizuālā māksla 7.-8.kl. Apbalvotie
Vizuālā māksla 9.kl. Apbalvotie
Vizuālā māksla 10.-12.kl. Apbalvotie
Latviešu valoda 3.kl Apbalvotie
Latviešu valoda 4.kl Apbalvotie
Angļu valoda 10.-12.kl. Apbalvotie
Valsts
Valsts mācību priekšmetu konkursos visi apbalvotie
Informācija
Informācija par konkursu “Jaunais kultūras kanons (1991-2013)”
Konkursa “Jaunais kultūras kanons (1991-2013)” nolikums Pieteikuma anketa
Novads
Novada mācību priekšmetu konkursos visi apbalvotie
Informācija un norises kārtības
Tukuma novada krievu valodas (svešvalodas) radošo darbu konkursa dienas kārtība
Tukuma novada glītrakstīšanas konkursa 1.- 4.klasei norises kārtība
Tukuma novada krievu valodas (svešvalodas) radošo darbu konkursa „Знакомьтесь, Россия!” 1.-12. klasei organizēšanas un norises kārtība Pieteikuma anketa
Rezultāti
Krievu valodas (svešvalodas) konkurss Apbalvotie
Glītrakstīšanas konkurss 1. klase Apbalvotie
Glītrakstīšanas konkurss 2. klase Apbalvotie
Tukuma novada vispārizglītojošo izglītības iestāžu pedagogu skaits 2013./2014.m.g.
Engures novada vispārizglītojošo izglītības iestāžu pedagogu skaits 2013./2014.m.g.
Jaunpils novada vispārizglītojošo izglītības iestāžu pedagogu skaits 2013./2014.m.g.
Tukuma novada pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogu skaits 2013./2014.m.g.
Engures novada pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogu skaits 2013./2014.m.g.
Jaunpils novada pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogu skaits 2013./2014.m.g.
Projektu nedēļas plānojums Tukuma, Engures un Jaunpils novadu izglītības iestādēs 2013./2014.m.g.
Tukuma novada skolēnu sporta olimpiādes sacensību kalendārs 2013./2014. m.g.
Sporta izglītības pulciņi 2013./2014. m. g.
Informācija
Orientēšanās sacensību "SILVA" -2014 kalendārs
Modra Liepiņa kausa izcīņa soļošanā - programma
Olimpiskas dienas 2013 - programma
Nolikumi
Latvijas Skolu sporta federācija. Veiklo stafetes
Latvijas Skolu sporta federācija. Vidusskolu kauss
Latvijas Skolu sporta federācija. Pamatskolu kauss
Latvijas Skolu sporta federācija. Tautas bumba
Latvijas Skolu sporta federācija. Basketbols
Latvijas Skolu sporta federācija.Dambrete
Latvijas Skolu sporta federācija. Četrcīņa "Draudzība"
Latvijas Skolu sporta federācija. Frisbijs
Latvijas Skolu sporta federācija. "Lauku Avīzes" pavasara krosa stafetes
Bērnu un jauniešu mūsdienu deju grupu festivāls "Aerobikas un mūsdienu deju tusiņš Tukumā" Pieteikuma anketa
Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolēnu sporta olimpiādes nolikums 2013./2014.m.g. Pieteikuma anketa
Zemgales reģiona sacensību nolikums 2013./2014.m.g.
Latvijas skolēnu 67. spartakiāde. "Netradicionālās stafetes" 1998.-1999.g.dz.
Pieteikuma anketa
Sacensību nolikumi vieglatlētikā 2013./2014.m.g.
Modra Liepiņa kausa izcīņa soļošanā
Rezultāti
„Olimpiskās dienas”, meitenes, A grupa
„Olimpiskās dienas”, meitenes, B grupa
„Olimpiskās dienas”, meitenes, C grupa
„Olimpiskās dienas”, meitenes, D grupa
„Olimpiskās dienas”, zēni, A grupa
„Olimpiskās dienas”, zēni, B grupa
„Olimpiskās dienas”, zēni, C grupa
„Olimpiskās dienas”, zēni, D grupa
Zemgales reģiona sacensības vieglatlētikā „C“ un „D“ grupām, meitenes, C grupa
Zemgales reģiona sacensības vieglatlētikā „C“ un „D“ grupām, zēni, C grupa
Zemgales reģiona sacensības vieglatlētikā „C“ un „D“ grupām, meitenes, D grupa
Zemgales reģiona sacensības vieglatlētikā „C“ un „D“ grupām, zēni, D grupa
Zemgales reģiona 4-cīņas rezultāti (zēni)
Zemgales reģiona 4-cīņas rezultāti (meitenes)
Četrcīņa "Draudzība" (meitenes)
„Jauno vieglatlētu kauss" (zēni)
„Jauno vieglatlētu kauss" (meitenes)
Zemgales reģiona rezultāti stafetēs"Drošie un veiklie"
Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolu tautu deju kolektīvu pasākumu plāns 2013./2014.m.g.
Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolu tautu deju kolektīvi 2013./2014. m. g.
Informācija
Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolu tautas deju kolektīvu pasākuma "Trakā kaza" koncerts 24.01.2014., plkst. 15.00, tehnisku iemeslu dēļ, notiks Engures vidusskolas aktu zālē.
Seminārs Tukuma, Engures un Jaunpils novadu tautas deju kolektīvu vadītājiem 10.10.2013.
Konkursu, pasākumu nolikumi
Tukuma, Engures un Jaunpils novadu izglītības iestāžu tautas deju kolektīvu skate
Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolēnu tautas deju kolektīvu pasākums "Trakā kaza"
Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolēnu tautas deju kolektīvu pasākums "Zemgales bļoda"
Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolēnu tautas deju kolektīvu pasākums "Danču spēles"
Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolēnu tautas deju kolektīvu pasākums "Būšu liels"
Konkursu, pasākumu rezultāti
Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolu tautas deju kolektīvu pasākums „Danču spēles”
Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolēnu tautas deju kolektīvu skate
Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolēnu tautas deju kolektīvu pasākums "Būšu liels"
Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolēnu tautas deju kolektīvu pasākums "Trakā kaza"
Mūzikas izglītības pulciņi 2013./2014. m. g.
Konkursu, pasākumu nolikumi
Tukuma, Engures, Jaunpils novadu skolu 5.-9.klašu, jaukto koru konkurss, zēnu koru skate Pieteikuma anketa
Tukuma, Engures un Jaunpils novadu izglītības iestāžu vokāli- instrumentālo ansambļu, instrumentālo ansambļu un popgrupu skate – festivāls Pieteikuma anketa
Tukuma, Engures, Jaunpils novadu vokālās mūzikas konkurss „Balsis 2014”
Pieteikuma anketa
Tukuma, Engures un Jaunpils novadu 1.-4.klašu koru festivāls „Satikšanās”
Pieteikuma anketa
Konkursu, pasākumu rezultāti
Latvijas izglītības iestāžu 5.-9.klašu koru konkurss 2014. gada 16. aprīlī Zemgales novadā
Tukuma, Engures un Jaunpils novadu 1.-4.klašu koru festivāla „Satikšanās” rezultāti
1.-4.klašu koru festivāla „Satikšanās” foto galerija
Tukuma, Engures, Jaunpils novadu vokālās mūzikas konkursa „Balsis 2014" rezultāti