Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Tukuma, Engures, Jaunpils, Saldus un Brocēnu novadu krievu valodas daiļlasīšanas konkurss

 

11.decembrī Saldus mūzikas un mākslas skolā jau piekto gadu norisinājās krievu valodas daiļlasīšanas konkurss, kurā dalībnieki lasīja dzeju pēc savas brīvas izvēles. Uzstāšanās notika krievu valodā. Konkursā piedalījās arī trīspadsmit skolēni no Tukuma, Engures un Jaunpils novadiem.

 

 

 

Konkurss tiek veidots ar mērķi  veicināt skolēnu interesi par krievu valodu, pilnveidot pareizu un izteiksmīgu lasīšanu, rosināt izprast daiļliteratūras tekstu un, izmantojot valodas izteiksmes līdzekļus, paust darbā izteikto domu, kā arī novērtēt skolēnu izteiksmīgo runu.

 

Konkursanti tika vērtēti 4. - 7. klašu grupā , 8. - 9. klašu grupā un  10. - 12. klašu grupā. Kopumā piedalījās 68 skolēni. Uzstāšanās laikā tika vērtēts mākslinieciskums, savdabība, autora idejas izpratne un tās  atklāsme klausītājiem, runas temps un dikcija. Dalībnieku uzstāšanos vērtēja žūrija - visi klātesošie pedagogi.

 

Konkursa laureātiem tika pasniegti diplomi.

 

Kokursantu no Tukuma, Engures un Jaunpils novadiem vērtējumu kopsavilkums

 

 

Paldies skolotājiem  Inesei Bērziņai, Larisai Nikolajevai, Svetlanai Votinovai, Irēnai Martuzānei, Kornēlijai Lācei, Inārai Poļakovai, Sarmītei Šneiderei, Marijai Ševčenko, Līvijai Matvejevai, Margaritai Bogoslovskai par ieguldīto darbu! un visiem skolotājiem par entuziasmu un ieguldīto darbu!

 

 

Svetlana Brasnujeva

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu krievu valodas skolotāju

metodiskās apvienības vadītāja 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd