Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Slampes pirmsskolas izglītības iestādes "Pienenīte" dzimšanas dienas svinības

Balts un puteņains 7. decembra rīts pārsteidza mājiniekus un viesus, kuri pulcējās ilgi gaidītam un priecīgam notikumam – Slampes pirmsskolas izglītības iestādes “Pienenīte” 50. dzimšanas dienas svinīgajam pasākumam.

 

 

“Pienenītes” dzimšanas dienas svinībām bērni un iestādes darbinieki gatavošanos uzsāka tūlīt pēc Latvijas 100. gadadienas pasākuma. Tika greznota un saposta svinību zāle, darināti jauni svētku tērpi un gatavoti pērlīšu vainagi, veidots svinību scenārijs un domāts par viesu uzņemšanu.

 

 Īpaši spraigs darbs pēdējā svētku nedēļā valdīja visās “Pienenītes” grupiņās, kur katru dienu tika darīti citi darbiņi. Pirmdien visu grupu bērni kopā ar pieaugušajiem gatavoja īpašu dāvanu savai „Pienenītei” dzimšanas dienā. Otrdien visi mazie pienenēni piedalījās sportiskās un interesantās stafetēs un aktivitātēs ar interesantiem uzdevumiem. Noslēgumā katra  grupa tika apbalvota ar īpašu goda rakstu.

Savukārt trešdien viss bērnudārzs saldi un garšīgi smaržoja, jo tā bija gardumu diena. Bērni kopā ar skolotājām un auklītēm cepa cepumus, pīrāgusun gatavoja citus kārumus, kā arī degustēja dažādus augļus.

Ceturtdien, svinību zālē, kas bija pārtapusi par pasaku pili, visi “Pienenītes” mazie un lielie iemītnieki rīkoja ballīti. Priecīgām sejām un ar lielu aizrautību mazuļi kopā ar lielajiem gatavoja svētku salūtu - krāsainus balonus, kas piepildīti ar sīki sagrieztām papīra pārsliņām. Daudzo balonu plaukšķi, bērnu priecīgie un draiskie smiekli un krāsaino lapiņu lietus – svinību telpā izšāvās dzimšanas dienas salūts.Un kā jau īstā ballītē, zālē tika ienests gardais svētku kliņģeris ar riekstiem, augļiem un pūdercukuru, izcepts kā skaitlis 50. Katram mazajam ķiparam tika gabaliņš no svētku prieka.

 

         

 

Un tad klāt piektdiena – svētku reize pieaugušajiem, kad uz “Pienenītes” 50. dzimšanas dienas svinībām sabrauca tuvāki un tālāki viesi.

 

Nozīmīgajā Slampes pirmsskolas izglītības iestādes „Pienenītes” jubilejā tika godinātas visas bijušās iestādes vadītājas - Silvija Adiņa, Zanta Blaua, Ausma Beiere, Elma Šubevica un Dace Bičole. Pateicības vārdi tika teikti un ziedi dāvināti arī bijušajām iestādes darbiniecēm. Par ilggadīgu, apzinīgu un radošu darbu "Pienenītē" esošie darbinieki tika apbalvoti ar iestādes pateicibas rakstiem.

 

Slampes „Pienenīti” nozīmīgajā dzimšanas dienā sveica Tukuma novada domes deputāts Arvīds Driķis, apsveikumus, ziedus uz Pateicības rakstus par ilggadīgu darbu un nozīmīgu ieguldījumu iestādes attīstībā un darbībā darbiniekiem pasniedza Tukuma novada Izglītības pārvalde, apsveikumus un ziedus visām bijušajām vadītājām un tagadējai vadītājai dāvāja Slampes un Džūkstes pagasta pārvaldes vadītāja Dace Pole, skanīgu dzimšanas dienas dziesmu dziedāja un daudz labus vēlējumus teica citas Tukuma novada pirmsskolas izglītības iestāžu vadītājas. Tā pat "Pienenīti" šajā svētku reizē sveica Zemgales vidusskolas direktore Liene Tāsse un Slampes Kultūras pils direktore Ivonna Bredovska, ar veltēm un ziediem jubilārus sveica arī audzēkņu vecāku padomes pārstāvji un sponsori, kā arī sadarbības partneri -  SIA „Dekšņiem” un zemnieku saimniecībAS  „Klaipiņi” un „Tiečas”. 

 

Viesi vēlēja „Pienenītei” ilgus darba gadus, daudz bērnu, jaukus vecākus un draudzīgu kolektīvu.

Vadītāja Baiba Zunde pateicās visiem, kuri ieradās svētkos, aicināja piedalīties atpūtas brīdī un mieloties ar lielo svētku torti. Viesi varēja aplūkot piemiņas fotogrāfijas no „Pienenītes” darba gadiem un kavēties atmiņās par jaukiem un interesantiem notikumiem.

 

 

Baiba Zunde

Slampes pirmsskolas izglītības iestādes "Pienenīte" vadītāja

Our website is protected by DMC Firewall!