Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Tukuma, Engures un Jaunpils novadu izglītības un kultūras iestāžu deju kolektīvu kopkoncerts „Trakā kaza”

IMG 2448 samazininKā katru gadu, janvāra beigās dejotāji no Tukuma, Engures, Jaunpils un Kandavas novadiem tiekas lielkoncertā „Trakā kaza”. Šogad Engurē sapulcējies vislielākais dejotāju skaits, kopumā 320 bērnu un jauniešu.  Dejotājiem šis ir piecgades svarīgākais brīdis, jo visi gatavojas gaidāmajiem XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, kas norisināsies šovasar. 

 

 

Deju kolektīvi cītīgi mājās strādājuši, lai vērtētājiem un skatītājiem atrādītu gan dejas no gaidāmo deju svētku lielkoncerta „Saule vija zelta rotu”, gan dejas, kas tuvas pašiem un tiek dejotas par prieku sev un skatītājiem.

Šajā liekoncertā dejotāju sniegumu izvērtēja  Dace Balode un Uldis Balodis (Engures kultūras nama Vidējās paaudzes deju kolektīva „Jadals” dejotāji) un Līga Novika (Engures kultūras nama kultūras dzīves organizatore).

 

 

Ņemot vērā vērtētāju piešķirtos punktus, deju kolektīvi ieguva šādas pakāpes (saite uz rezultātiem): REZULTĀTI

 

Koncerta noslēgumā katrs deju kolektīvs saņēma Engures vidusskolas sarūpētos svētku kliņģerus. Par to sakām lielu paldies Engures vidusskolas direktorei Ilzei Kalnozolai un visam skolas kolektīvam, kurš iesaistījās pasākuma veiksmīgas norises nodrošināšanā.  Paldies Engures vidusskolas deju skolotājai Evijai Bergmanei par veiksmīgu pasākuma organizēšanu un  koordinēšanu. Pateicamies ari Engures kultūras nama kolektīvam un direktorei Norai Kukuvasai.

Deju kolektīvi tika apbalvoti ar Tukuma novada Izglītības pārvaldes diplomiem un katrs dejotājs saņēma pateicības balvu.

 

 

Paldies novadu pašvaldībām par atbalstu  tautas deju kolektīviem!

 

Informāciju sagatavoja:

Madara Augule

Tukuma novada Izglītības pārvaldes

tautisko deju pulciņu pārraudzības metodiķe

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!