Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Izglītības un kultūras iestāžu tautas deju kolektīvu priekšskate

PRIEKSSKATE afiša 07 02 2020 samazin2002020. gada 7. februārī Tukuma pilsētas Kultūras namā norisinājās izglītības un kultūras iestāžu tautas deju kolektīvu priekšskate. Skatē piedalījās tie deju kolektīvi, kuri 2019. gada repertuāra pārbaudes skatē bija ieguvuši 3. pakāpes diplomus. Sagatavoto XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Deju lielkoncerta “Saule vija zelta rotu” repertuāru izdejoja četri kolektīvi no Tukuma un Kandavas novadiem.

 

Vērtēšanas komisijas pārstāvju uzdevums bija noskaidrot repertuāra apguves līmeni un noteikt, vai kolektīvi var gatavoties Svētku skatei, kura notiks Tukumā 23 .aprīlī.  

 

Vērtēšanas komisijā bija Guna Trukšāne ( XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku virsvadītāja, TDA “Līgo” repetitore, Jelgavas pilsētas BJDK “Vēja zirdziņš” repetitore, horeogrāfe), Reinis Rešetins (XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku virsvadītājs, VPDK “Ieviņa” mākslinieciskais vadītājs, BDA “Teiksmiņa” repetitors, horeogrāfs, Smiltenes un Talsu novada deju apriņķu virsvadītājs, Smiltenes, Strenču un Valkas novada deju apriņķu virsvadītājs).

 

Pamatojoties uz abu vērtētāju lēmumu un piesķirto punktu kopsummu, tika pieņemts sekojošs lēmums:

starpskates rezultati 07 02 2020 samazin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paldies visiem pedagogiem par ieguldīto darbu, gatavojot bērnus skatei un pašvaldībām par atbalstu deju kolektīviem to darbības nodrošināšanā!

 

Informāciju sagatavoja: 

Madara Augule

Tukuma novada Izglītības pārvaldes

Tautisko deju pulciņu pārraudzības metodiķe

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!