Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Tukuma novada multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs ir kļuvis par Eurodesk reģionālo koordinatoru Zemgales reģionā

89253224 202749887468854 7242059655629766656 n samazin 200Eurodesk ir Eiropas jaunatnes informācijas tīkls, kas sniedz uzticamu informāciju un konsultācijas jauniešiem un darbā ar jaunatni iesaistītajiem par dažādām mobilitātes iespējām visā Eiropā. Eurodesk misija ir palielināt izpratni par Eiropas iespējām un mudināt jauniešus kļūt par aktīviem pilsoņiem. Eurodesk nodrošina arī informatīvu atbalstu Eiropas Savienības programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” potenciālajiem un esošajiem projektu īstenotājiem. Eurodesk organizē mācības un pasākumus jauniešiem visā Latvijā, tostarp ik gadu oktobrī kampaņu Time to Move.

 

Eurodesk reģionālie koordinatori veicina jauniešu mobilitāti Eiropā, izplatot informāciju un materiālus par "Erasmus+: Jaunatne darbībā”, Eurodesk un Eiropas Jaunatnes portālu, sniedzot konsultācijas jauniešiem un jaunatnes organizācijām un arī organizējot dažādus aģentūras apmaksātus pasākumus.

 

Informāciju sagatavoja:

Sandis Ozoliņš

Tukuma novada Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra

Jaunatnes lietu speciālists

Our website is protected by DMC Firewall!