Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Informācija par pirmsskolas izglītības iestāžu darbību no 19.marta

bernudarzi.1 samazinTukuma novada Dome šodien 18.marta ārkārtas sēdē pieņēma lēmumu par pirmsskolas izglītības iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā.

Tukuma novadā kopā ir astoņas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes un septiņas izglītības iestādes, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmas. Izvērtējot šī brīža pirmsskolas izglītības iestāžu apmeklētību, Domes deputāti vienbalsīgi nolēma, ka no 19.marta pirmsskolas pakalpojuma sniegšana tiks nodrošināta dežūrgrupās sešās pirmsskolas izglītības iestādēs:

 

1. Tukuma pirmsskolas izglītības iestādē „Karlsons”;

 

2. Tukuma pirmsskolas izglītības iestādē “Lotte” (to varēs apmeklēt bērni no pirmsskolas izglītības iestādes „Pasaciņa”, bērni no Slampes pirmsskolas izglītības iestādes „Pienenīte”, pirmsskolas bērni no Džūkstes pamatskolas un pirmsskolas bērni no Tukuma 3.pamatskolas);

 

3. Tukuma pirmsskolas izglītības iestādē „Pepija” (to varēs apmeklēt bērni no pirmsskolas izglītības iestādes „Taurenītis”, pirmsskolas bērni no Irlavas pamatskolas un pirmsskolas bērni no Tumes pamatskolas);

 

4. Tukuma pirmsskolas izglītības iestādē „Vālodzīte” (to varēs apmeklēt pirmsskolas bērni no Sēmes sākumskolas);

 

5. Pūres pirmsskolas izglītības iestādē „Zemenīte” (to varēs apmeklēt pirmsskolas bērni no Pūres pamatskolas un Jaunsātu filiāles);

 

6. Tukuma novada speciālās izglītības iestādes pirmsskolas grupā.

 

Deputāti arī nolēma, ka vienā dežūrgrupā drīkstēs būt ne vairāk kā 15 bērni.

 

Domes deputāti arī nolēma kompensēt SIA “IRG” ēdiena piegādes izmaksas no ēdiena sagatavošanas vietas Tukuma pirmsskolas izglītības iestādē „Pepija” uz Tukuma PII „Karlsons”, Tukuma PII “Lotte”, Tukuma PII „Vālodzīte” un Pūres PII „Zemenīte”.

 

Lai apmeklētu pirmsskolas izglītības iestādi, vecākiem reizi nedēļā ir jāiesniedz pirmsskolas izglītības iestādē rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene pēdējo 14 dienu periodā nav bijuši ārvalstīs un nav bijuši kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai viņu kontaktpersonām, kā arī, ka vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu.

 

Informāciju sagatavoja:

Jānis Tomels
Sabiedrisko attiecību speciālists
Tukuma novada Dome
Tel.29565568
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd