Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Tukuma, Engures un Jaunpils novadu izglītības iestāžu skolēnu datorgrafikas, datorapmācības un animācijas darbu konkurss “Radi rotājot!”

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu izglītības iestāžu skolēnu datorgrafikas, datorapmācības un animācijas darbu konkurss “Radi rotājot!”

radirotajot samazin 200Pamatojoties uz valstī izsludināto ārkārtas stāvokli un Tukuma novada Izglītības pārvaldes 23.03.2020. izdoto rīkojumu Nr.54-d, no 2020.gada 1.aprīļa konkursa “Radi rotājot!” dalībnieku darbi apskatāmi Tukuma novada Izglītības pārvaldes mājas lapā www.tip.edu.lv.

Darbiem, kuri veidoti “GIF” formātā, norādīta publiski pieejama interneta saite. Konkursā apskatāms 51 darbs, kurus  konkursa dalībnieki veidojuši, iedvesmojoties no latviešu tautas mākslas, pielietojot ornamentāciju, zīmes, krāsas un ritmus. Izmantojot tehnoloģiskās iespējas, darbi veidoti mūsdienīgi, rodot idejām oriģinālus risinājumus.

 

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu izglītības iestāžu skolēnu datorgrafikas, datorapmācības un animācijas darbu konkursa “Radi rotājot!” dalībnieki: 

 

 Nr.p.k. Izglītības iestāde  Dalībnieks  Klase  Darba nosaukums  Skolotājs 
 1. Zemgales vidusskola Edgars Feldmanis  5. "Radi Scratch" Aleksandra Leimane
 2. Zemgales vidusskola Estere Krūze 5. “Radi Scratch” Aleksandra Leimane
 3. Zemgales vidusskola Martins Gulbis 4. “Radi rotājot” Aleksandra Leimane
 4. Zemgales vidusskola Emīls Korkls 6.  “Atpūtas vieta” Aleksandra Leimane
 5. Zemgales vidusskola Daniela Zagorska 4.b "Radi rotājot" Aleksandra Leimane
 6. Zemgales vidusskola Edijs Logačovs 3. "Radi rotājot" Aleksandra Leimane
 7. Zemgales vidusskola Melānija Blase 4. "Radi rotājot" Aleksandra Leimane
 8.. Zemgales vidusskola Adrians Meilis  5. „Deju raksti” Sintija Valucka
 9. Zemgales vidusskola Aleksis Baumanis  5. „Ar zvaigznēm” Sintija Valucka
 10. Zemgales vidusskola  Daniels Raivo Siņicins  5. „Vakara deja” Sintija Valucka
 11. Zemgales vidusskola Raivo Rutkovskis  5. „Dancis uz batuta” Sintija Valucka
12. Džūkstes pamatskola Elīza Grekova 3. “Mani draugi skatās TV” Vaira Silta Zīriņa
13. Džūkstes pamatskola Miķelis Švāns 3. “Mana klase” Vaira Silta Zīriņa
14. Džūkstes pamatskola Aivita Auniņa 4. “Meža paslēpes” Vaira Silta Zīriņa
15. Džūkstes pamatskola Alise Tīna Vāciete  4. “Jūra” Vaira Silta Zīriņa
16. Džūkstes pamatskola Jolanta Jēkabsone 4. “Ventas rumba” Vaira Silta Zīriņa
17. Džūkstes pamatskola Krišjānis Madris 5. “Latvju koks” Vaira Silta Zīriņa
18. Džūkstes pamatskola Sandija Freimane 5. “Tautumeita” Vaira Silta Zīriņa
19. Džūkstes pamatskola Sannija Rubene 5. “Bokserītis” Vaira Silta Zīriņa
20. Engures vidusskola Amanda Gricmane  6.b “Mans ciems” Arta Šteinberga
21. Engures vidusskola Roberts Šivars  6.b “Ar taureņa spārniem pār Latviju” Arta Šteinberga
22. Engures vidusskola Tīna Fišere-Blumberga  6.a “Jūras ziedi” Arta Šteinberga
23. Engures vidusskola Sintija Kraule  6.a “Zvaigžņu pulkstenis” Arta Šteinberga
24. Engures vidusskola Eleonora Kleina  6.a “Ilūzija” Arta Šteinberga
25. Engures vidusskola Anna Lāce  6.a “Saulriets” Arta Šteinberga
26. Engures vidusskola Samanta Gricmane  6.b “Rožu dārzs” Arta Šteinberga
27. Tumes pamatskola  Arta Zemture  4. “Krupīšu rotaļas” Oskars Laugalis
28. Tumes pamatskola  Gastons Hauka  2. “Jumīšu raksts”  Oskars Laugalis
29. Tumes pamatskola  Gastons Hauka  2. “Austras koks atdzīvojas” Oskars Laugalis
30. Tumes pamatskola  Henrijs Paipals  4 “Saules raksts” Oskars Laugalis
31. Tumes pamatskola  Katrīna Bautra  3. “Krustiņu spēle” Oskars Laugalis
32. Tumes pamatskola  Katrīna Bautra  3. “Dieva zīmes raksts” Oskars Laugalis
33. Tumes pamatskola  Ksenija Gavrina  2. “Jumīši vingro” Oskars Laugalis
34. Tumes pamatskola  Ksenija Gavrina  2. “Zalkša pārtapšana” Oskars Laugalis
35. Tumes pamatskola  Madara Liene Pone  4. “Zalkša raksts” Oskars Laugalis
36. Tumes pamatskola  Modris Lauva  4.  “Dieva krustu raksts” Oskars Laugalis
37. Tukuma novada speciālās izglītības iestāde  Amanda Sofija Čepule,
Karīna Fekļistova,
Maksims Poņavins

 

 1.kurss
(16-18 gadi)

 “Rakstu rakstiem tēvu zeme”

Sarmīte Balode
38. Tukuma novada speciālās izglītības iestāde  Aleksandrs Kaļinka,
Kristers Lamberts, 
Santa Dakša
 6.
“Mātes pūra lāde”

Sarmīte Balode
 39. Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskola  Raimonds Ansons  5.a “Latvija pasaulē” Ilvars Ruņģis
 40. Tukuma 2.pamatskola  Adelīna Migunova  2.a „Sapņu ziediem sapņu vāze” Evita Skavronska
 41. Tukuma 2.pamatskola  Anna Dzalbe  2.a „Omnibuss, omnibuss, iebrauc manā 
dārzā kluss...”  dārzā kluss...”
Evita Skavronska
 42. Tukuma 2.pamatskola  Georgs Nazarovs  2.a „Veltījums Latvijai” Evita Skavronska
 43. Tukuma 2.pamatskola  Gustavs Kenebuks  2.b „Veiksmes hokejnūja” Evita Skavronska
 44. Tukuma 2.pamatskola  Kate Miltiņa  2.b „Brokastu krūzes” Evita Skavronska
 45. Tukuma 2.pamatskola  Kristaps Reķis  2.b „Elektromobilis” Evita Skavronska
 46. Tukuma 2.pamatskola  Madara Rasmane  2.a „Stilīgie puķpodi” Evita Skavronska
 47. Tukuma 2.pamatskola  Patrīcija Herca  2.a „Latviskas rokassomiņas” Evita Skavronska
 48. Tukuma 2.pamatskola  Raivo Šuhs  2.a „Lai labi garšo” Evita Skavronska
 49. Tukuma 2.pamatskola  Ralfs Dišlers  2.a „Sporta tērpi labiem sasniegumiem”  
labiem sasniegumiem”
Evita Skavronska
 50. Tukuma 2.pamatskola  Sabīne Vavilova 2.a  „Es dejoju un dziedu Latvijai” Evita Skavronska
 51. Tukuma 2.pamatskola Sofija Kurmeļova 2.b „Audi raksti villainītes!” Evita Skavronska

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Angelika Dembovska

Tukuma novada Izglītības pārvaldes

izglītības darba vecākā speciāliste 

 

 

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!