Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Brīvā piekļuvē pieejama Latvijas Nacionālās digitālās bibliotēkas grāmatu kolekcija

Brīvā piekļuvē pieejama Latvijas Nacionālās digitālās bibliotēkas grāmatu kolekcija

black tablet computer behind books 1329571 samazin 200Līdz 14.aprīlim vai ilgāk, ja ārkārtējās situācijas laiks tiks pagarināts, ikvienam (neatkarīgi no ģeogrāfiskās atrašanās vietas) brīvā piekļuvē pieejama Latvijas Nacionālās digitālās bibliotēkas (LNDB) grāmatu kolekcija gramatas.lndb.lv. Tajā lasāmas ap 10000 komerciālajā apritē neesošas grāmatas – no 16.gadsimta līdz 21.gadsimta sākumam. 

 

 

 

Vairāk par šo iespēju:https://www.biblioteka.lv/digitalizeto-gramatu-portals-briva-piekluve-lidz-14-aprilim/


Grāmatu kolekcijā ietilpst: izdevumi, kuru izsniegšana lasītājiem apdraud grāmatu fizisko stāvokli – galvenokārt līdz 19.gadsimtam (ieskaitot) un 20.gadsimta sākumā izdoti darbi, kuri LNB krājumā ir vienā vai dažos eksemplāros; nozīmīgākie darbi par Latvijas vēsturi un kultūru, t.sk. trimdā izdotie; ievērojamu latviešu literatūras klasiķu nozīmīgākie darbi (t.sk. kopotie raksti, nozīmīgāko darbu pirmizdevumi), arī bērnu literatūras klasika; nozīmīgākie darbi atsevišķās/konkrētās nozarēs, sākot no 19.gadsimta līdz mūsdienām, t.sk. uzziņu literatūra, gadagrāmatas.


Aktualitātes un jaunumi par LNB piedāvājumu: www.lnb.lv

 

Informāciju sagatavoja:
Augusts Zilberts
Sabiedrisko attiecību vadītājs
Latvijas Nacionālā bibliotēka
Tel.: +371 26472501
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd