Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Par vienreizēju pabalstu bērnu ēdināšanai

brivpusdienas3 samazin 200Tukuma novada Domes deputāti 3.aprīļa ārkārtas sēdē nolēma piešķirt 15,00 EUR lielu vienreizēju pabalstu bērnu ēdināšanai uz izsludināto ārkārtējās situācijas laiku no 13.marta līdz 14.aprīlim. To vecāki, iesniedzot iesniegumu, varēs saņemt par bērnu vecumā no 18 mēnešu līdz 19 gadu vecumam, kuru dzīvesvieta ir deklarēta Tukuma novada pašvaldības administratīvajā teritorijā.

VECĀKS (bērna likumiskais pārstāvis) līdz 2020.gada 14.aprīlim:

 

* Ja bērns mācās Tukuma novada skolā - iesniedz skolai iesniegumu ēdināšanas pabalsta saņemšanai par visiem ģimenē esošajiem bērniem, izmantojot E-klases vai Mykoob sistēmas.

 

* Ja bērns mācās Tukuma novada pirmsskolā - iesniedz pirmsskolai iesniegumu ēdināšanas pabalsta saņemšanai izmantojot E-klases vai Mykoob sistēmas u.c. vai iesniedz papīra formā ievietojot attiecīgās pirmsskolas pastkastītē vai nosūtot parakstītu ar drošu elektronisko parakstu uz Tukuma novada Izglītības pārvaldes e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

* Ja bērns, kas sasniedzis 18 mēnešu vecumu un nemācās nevienā Tukuma novada izglītības iestādē - iesniedz papīra formā Tukuma novada Izglītības pārvaldē, ievietojot pastkastītē Šēseles ielā 3, Tukumā vai nosūtot parakstītu ar drošu elektronisko parakstu uz Tukuma novada Izglītības pārvaldes e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Iesnieguma veidlapa

 

Iesniegumi tiek pieņemti līdz 2020.gada 14.aprīļa plkst.23.59.

Iesniegumu var iesniegt par visiem ģimenē esošajiem bērniem, iesniedzot to iestādē, kurā mācās vecākais no bērniem.

Pabalstu izmaksa plānota no 2020.gada 15.aprīļa.

Vienreizējo pabalstu bērnu ēdināšanai plānots izmaksāt apmēram 6000 bērniem.

 

Par atbalstu bērniem, kuri deklarēti citā pašvaldībā, interesēties attiecīgajā pašvaldībā.

 

Foto avots: www.tukums.lv 

 

Our website is protected by DMC Firewall!