Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Palīgs skolēniem un skolotājiem gatavojoties eksāmeniem

books classroom close up college 289737 1 samazin 200VISC eksperti sagatavojuši atbalsta materiālus, kas palīdzēs sagatavoties 2019./2020. m.g. valsts pārbaudes darbiem attālinātās mācīšanās laikā. Skolēniem ir tiesības saņemt objektīvu apgūto zināšanu un prasmju novērtējumu par visu apgūto mācību saturu 9 vai 12 gados, lai nodrošinātu sekmīgu tālāko izglītības turpinājumu un vienlīdzīgus nosacījumus attiecībā pret citu gadu absolventiem.

 

Iegūtais vērtējums un sertifikāti par vidējo vispārējo izglītību nodrošinās visiem vienlīdzīgas iespējas iestāties gan Latvijas, gan citus valstu augstskolās ne tikai šogad, bet arī pēc gada vai vairākiem gadiem.
Ņemot vērā šī brīža situāciju, eksāmens nav ieplānots ātrāk par jūnija sākumu.

 

Līdz tam vēl ir pietiekami daudz laika, lai varētu izpētīt un izpildīt iepriekšējo gadu eksāmenu uzdevumus, VISC mājaslapā iepazīties ar metodiskajiem materiāliem, kā arī sekot līdzi Izglītības un zinātnes ministrijas televīzijas projekta “Tava klase” raidījumiem. Vairāk par 9. un 12.klašu mācību stundām televīzijā: www.tavaklase.lv

Neviens mums nevar atņemt tās zināšanas, kas iegūtas mācoties.


Lai skolēni varētu patstāvīgi gatavoties valsts pārbaudes darbiem, Valsts izglītības satura centrs piedāvā elektronisko resursu sarakstu.

Elektronisko resursu saraksts 12.klasēm

Elektronisko resursu saraksts 9. klasēm

Palīgs skolēniem izmēģinot eksāmenu

Ieteikumi skolēniem izvērsts apraksts

Palīgs skolotājiem

Ieteikumi skolotājiem izvērsts apraksts

 

Saprotam, ka situācija ir sarežģīta un neskaidrība var radīt trauksmi. Slimības Covid-19 izplatība nav apturama, taču tā ir ierobežojama, tāpēc valsts pārbaudījumu norisi īstenos, ievērojot stingras epidemioloģiskās prasības, par galveno izvirzot audzēkņu un pedagogu veselību un drošību.

 

Avots: www.visc.gov.lv 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd