Sākums Tukuma Mākslas skolas audzēkņu mācību noslēguma darbu izstāde “Bez ierobežojumiem”

TMM absolventu izstade 2020 samazin 200Šogad daudz kas ir neparasti. Svētkus svinam vienatnē un kalnus gāžam vienatnē. Tukuma Mākslas skolas audzēkņu mācību noslēguma darbi arī top vienatnē, jeb, kā tagad jau ierasts teikt, attālināti. Audzēkņa un skolotāja mijiedarbība reducējusies līdz attēliem telefonā. Tāds laiks. Vaļa patstāvībai. Lielākai, nekā jebkad agrāk. Varbūt tā arī labi, skaidrāk sajūtams, kas mācību procesā iegūts, kas garām palaists, ko vairs nesasmelt. Noteikti izstādē pārsteigumu netrūks. Šogad 24 skolas absolventi savus noslēguma darbus izstrādāja skolotāju Ineses Auziņas, Guntas Čivles, Maijas Matīsas, Sigitas Šternbergas un Velgas Melnes attālinātā vadībā.

Izstādes nosaukums “Bez ierobežojumiem” satur vairākus vēstījumus arī, jauno autoru talanta lidojumu, kas ietver mākslas būtību, kura atšķirībā no amatniecības ir brīva un nepieradināta. Arī aicinājumu mums, vērojot darbus, aizmirst par striktajām robežām, kas mūsu pašu labā gan nospraustas, tomēr padarīja mūs tramīgus un aizdomīgus. Ļausimies radošuma pievilcībai un brīvībai!

Tukuma Mākslas skolas audzēkņi -

absolventi, kuru darbi apskatāmi izstādē “Bez ierobežojumiem”

galerijā “Durvis”

Nr.p.k.   Audzēkņa vārds, uzvārds  Pedagogs