Sākums Tukuma novada atsevišķu mērķgrupu skolēniem attālinātā mācību procesa laikā ēdināšanu nodrošinās ar pārtikas pakām

2020.gada 21.oktobra Tukuma novada Domes ārkārtas sēdē deputāti nolēma Tukuma novada izglītības iestāžu 7.-12.klašu skolēniem, kuri mācās attālināti, ēdināšanu nodrošināt ar pārtikas pakām. Ar pārtikas pakām attālinātā mācību procesa laikā nodrošinās daudzbērnu ģimeņu bērnusbērnus ar invaliditāti un bērnus, kas slimo ar celiakiju, kā arī trūcīgo un maznodrošināto ģimeņu bērnus, kuriem piešķirts ēdināšanas pabalsts, un aizbildniecībā esošos bērnus. Pārtikas pakas vērtība noteikta 6,30 euro nedēļā vienam bērnam. Informāciju par pārtikas paku saņemšanu sniedz izglītības iestāde.

Informāciju sagatavoja:

Kristīne Logina