Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Aicinām pieteikties divu dienu (12 ak. stundas) tiešsaistes mācībām: “Darbs jaunatnes jomā ar priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska grupas jauniešiem”

Kas ir priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska grupas jaunieši? Kā atbalstīt un motivēt šos jauniešus? Kā mainīt vai uzlabot esošo situāciju? Noteikti meklējot jaunas darbības metodes un SA-DAR-BO-JO-TIES! Aicinām pieteikties divu dienu (12 ak. stundas) tiešsaistes mācībām ZOOM platformā “Darbs jaunatnes jomā ar priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska grupas jauniešiem”!

Plānotas vēl tikai trīs mācību grupas:

2020. gada 12. un 13. novembrī (10:00- 15:15),  pieteikšanās: http://bit.ly/PumpursJD13_12_13_11
2020.gada 26. un 27. novembrī (10:00- 15:15),  pieteikšanās: http://bit.ly/PumpursJD14_26_27_11
2020.gada 8. un 9. decembrī (10:00- 15:15),  pieteikšanās: http://bit.ly/PumpursJD15_8_9_12

 

Mācību mērķis: veicināt jaunatnes darbinieku, jaunatnes lietu speciālistu un izglītības iestāžu darbinieku veiksmīgāku sadarbību un attīstīt to kompetences darbam ar PMP riska grupas jauniešiem viņu mācību motivācijas paaugstināšanā.

 

Mācību dalībnieki – jaunatnes darbinieki, jaunatnes lietu speciālisti un izglītības darbinieki. Dalībnieki mācībām tiek aicināti pieteikties veidojot vienas pilsētas/ pagasta/ pašvaldības/ novada mācību pāri, lai kopīgi veicinātu izpratni par darbu ar PMP riska jauniešiem, uzlabotu savas kompetences un izstrādātu turpmāko rīcības plānu.

 

Mācību vadītāji – Lauma Žubule, Zane Veinberga, Rudīte Muraševa, Ginta Salmiņa.

 

Mācību programma: mācības ietvers gan izpratnes veidošanu par darbu ar PMP riska jauniešiem, gan nepieciešamās domāšanas un attieksmju nostiprināšanos darbā ar PMP grupas jauniešiem, gan padziļinātu zināšanu un ikdienā pielietojamu prasmju apgūšanu, gan arī savstarpējo sadarbības modeļu izstrādi starp jauniešu centriem un izglītības iestādēm. Mācību programma veidota kā neformālās izglītības process, apskatot vairākas psiholoģijas teorijas, nodrošinot iespēju analizēt pieredzes un iekļaus sekojošas tēmas:

●       Realitātes apzināšanās;

●       Kā atpazīt PMP riska jaunieti?;

●       Ko darīt, ja esi atpazinis PMP riska jaunieti?;

●       Starpinstitucionālā sadarbība;

●       Tālākie soļi.

 

Mācību moto: “5P: Pamani – Pieej – Parunā – Palīdzi – Paslavē”, kura mērķis ir palīdzēt dalībniekiem vienkāršā veidā atcerēties svarīgākos principus un izprast, ko katrs no šiem elementiem nozīmē, un kāpēc tam ir svarīgi pievērst uzmanību.

 

Noslēgumā visi dalībnieki saņems Apliecību par pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmas apguvi. Mācības ir bezmaksas.

 

Darba kārtību skatīt>>> ŠEIT.

 

 

Papildus jautājumiem aicinām sazināties ar

mācību koordinatori

Gintu Salmiņu,

T., 29256888,

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!