Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Projekta ,,TEJ tīkla ilgtspējas nodrošināšana’’ ietvaros, tikās Tukuma, Engures un Jaunpils skolēnu pašpārvalžu tīkla dalībnieki

29. oktobrī Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020.gadam projekta ,,TEJ tīkla ilgtspējas nodrošināšana’’ ietvaros, tikās Tukuma, Engures un Jaunpils (turpmāk - TEJ) skolēnu pašpārvalžu tīkla dalībnieki.  15 skolu parlamentārieši un konsultanti no Tukuma, Engures un Jaunpils novada skolām.

 

Tematiskās tikšanās programma ietvēra teorētiskus aspektus un praktisku uzdevumu izpildi. Tika iegūtas jaunas zināšanas tematikā un veicināta sadarbība TEJ dalībnieku vidū. Tikšanās laikā dalībniekiem tika sniegta informācija par būtiskākajām ar projektu rakstīšanu saistītām tēmām un tika piedāvāti papildus resursi tēmas padziļinātai apguvei:

- Projekta idejas identificēšana

- Projekta mērķa grupas analīze

- Projekta mērķis

- Projekta laika grafiks un aktivitātes

- Nepieciešamie resursi

- Projekta uzraudzība un izvērtēšana

- Risku analīze

- Publicitāte un redzamība

- Projekta budžets

- Projekta nepieciešamības pamatojums

- Projekta nosaukums

- Projekta dokumentācija

- Finanšu piesaistes pamatprincipi un iespējas

- Pašizaugsmes maratona izaicinājums.

Pēc tematiskās tikšanās TEJ dalībniekiem, kuri vēlēsies attīstīt zināšanas un prasmes konkrētā tematikā, būs iespēja piedalīties Pašizaugsmes maratonā. Pašizaugsmes maratona ietvaros dalībniekiem būs pieejamas bezmaksas konsultācijas, ko nodrošinās pieaicinātie nozaru speciālisti klātienē un neklātienē, atbilstoši jauniešu vajadzībām. Visa pašizaugsmes maratona laikā dalībniekiem būs iespēja uzkrāt savus sasniegumus un saņemt atzinību projekta noslēguma pasākumā.

Tematisko tikšanos vadīja Inese Šubēvica, projektu un neformālās izglītības pasākumu vadītāja. I.Šubēvica ir strādājusi ar dažādu jomu nevalstiskajām organizācijām, jo īpaši ar jauniešiem dažādās Latvijas pašvaldībās sadarbībā ar dažādu nozaru uzņēmējiem. Īstenota virkne projektu Latvijā, kā arī sadarbībā ar partneriem un finansētājiem no citām valstīm. Šogad I.Šubēvicas vadītos neformālās izglītības pasākumos iesaistījušies jau ap 800 dalībniekiem.

 

Informāciju sagatavoja:

Sandis Ozoliņš

Jaunatnes lietu speciālists

 

 

 

TEJ visi logo

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!