Sākums Savu ceļu uz pirmsskolām un sākumskolām sākušas bilžu vārdnīcas un galda spēļu komplekti latviešu valodas apguvei

„Latviešu valodas bilžu vārdnīca” ir mācību materiāls pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem. Tas sekmē leksikas, dažādu gramatisko modeļu, runas prasmju un pašvadītas mācīšanās pilnveidi. Bilžu vārdnīcai ir četras daļas: Es pats; No rīta līdz vakaram; Pasaule; To der zināt. Katrā vārdnīcas daļā ietverts noteikts vārdu krājums, kā arī dažādi vārdu savienojumi un gramatiski modeļi. Bilžu vārdnīca digitālā formātā pieejama šeit.

„Galda spēļu komplektā” ir 20 aizraujošas spēles burtu un skaņu apguvei, vārdu krājuma pilnveidei, komunikācijas prasmju attīstībai un daudz citu interesantu spēļu.

Mācāmies, spēlējamies un priecājamies!

Materiāli izdoti projektā "Kompetenču pieeja mācību saturā" (Nr. 8.3.1.1/16/I/002).