Sākums Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu tirgus CITS BAZĀRS šogad notiks tiešsaistē

Ikgadējais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu tirgus CITS BAZĀRS šajā decembrī notiks tiešsaistē. Vietnē jalatvia.lv/katalogs skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) no visas Latvijas publicēs pašu radītās preces un pakalpojumus, savukārt lapas apmeklētāji varēs ērti aplūkot piedāvājumu un sazināties ar skolēniem, lai iegādātos oriģinālas Ziemassvētku dāvanas vai noderīgas lietas savai ikdienai. CITS BAZĀRS darbosies piecas dienas no 10. līdz 14. decembrim.

Līdz ar pulcēšanās ierobežojumiem šogad CITS BAZĀRS notiks vēl nebijušā formātā – tiešsaistē. Vietnē jalatvia.lv/katalogs ir pieejams e-katalogs, kurā apmeklētāji var aplūkot skolēnu mācību uzņēmumu virtuālos stendus un iegādāties viņu ražojumus – mājas lietas, preces skaistumkopšanai, bižutēriju, dažādas spēles un preces bērniem, kā arī apģērbus, modes lietas, interjera priekšmetus, pārtikas preces u.c. Starp estētiskām un sadzīvē noderīgam precēm būs iegādājamas arī skolēnu veidotas pavisam unikālas un funkcionālas lietas, piemēram, termo paliktņi sēdēšanai ārā vai koka matu sukas ar attīrīšanas funkciju un citi interesanti produkti. Preces apskati ŠEIT.

No Tukuma novada piedalās sekojoši SMU:

Irlavas pamatskola SMU “Art touch”;

Irlavas pamatskola SMU “Rokdarbu Pavēlnieki”;

Irlavas pamatskola SMU “Dimanti”;

Tukuma 3.pamatskola un Tukuma E.Birznieku-Upīšu 1.pamatskola SMU “LAITHING”;

Tukuma 2.vidusskola SMU “Griezes”.

Turēsim īkšķus par savējiem, un cerēsim, ka šodien žūrija kādu no nominācijām piešķirs mūsu

skolēnu mācību uzņēmumiem!

Avots: www.jalatvia.lv