Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Apbalvoti labākie CITS BAZĀRS skolēnu mācību uzņēmumi

Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) pasākumā CITS BAZĀRS pasniegtas balvas  labākajiem SMU deviņās nominācijās. Līdz ar pulcēšanās ierobežojumiem šogad CITS BAZĀRS notika vēl nebijušā formātā – tiešsaistē. CITS BAZĀRS e – katalogā savus izstrādājumus piedāvāja 300 SMU no visas Latvijas, un pasākuma laikā interneta vietni apmeklēja 45 000 pircēju. Pasākumu organizē Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA).

 

 “Šogad skolēni ļoti veiksmīgi tika galā ar izaicinājumu – pievērst pircēja uzmanību un pirmo reizi pārdot izstrādājumus tikai internetā. Pārliecinājāmies, ka jaunā paaudze ir prasmīga digitālajā vidē un to apliecina gan skolēnu mācību uzņēmumu augstā aktivitāte sociālajos tīklos, gan CITS BAZĀRS e- kataloga apmeklētāju skaits. Īsā laikā esam integrējuši e- komercijas iespēju Skolēnu mācību uzņēmumu programmā, līdz ar to jaunie uzņēmēji caur šo izglītības metodi iegūst vēl vairāk,” stāsta “JA Latvia” valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns.

 

 Pasākuma ietvaros jauniešus vērtēja ne tikai pircēji, bet arī  51 pieredzējis profesionālis no uzņēmumiem, akadēmiskajām struktūrām, finanšu sektora un valsts pārvaldes, pasniedzot balvas deviņās nominācijās pamatskolas un vidusskolas grupās:

1.      SMU Biznesa potenciāls

2.      Videi draudzīgs SMU produkts/pakalpojums

3.      Tehnoloģiskās inovācijas produkts/pakalpojums

4.      Labākā SMU pārdošanas komanda

5.      Sociāli atbildīgs SMU

6.      Uz zināšanām balstīts SMU produkts/pakalpojums

7.      Sociālo mediju komunikācijas balva

8.      SMU produkts/pakalpojums gatavs starptautiskajam biznesam

9.      Labākais reklāmas video

Lai katrā nominācijā noteiktu vienu labāko skolēnu mācību uzņēmumu, tika izvirzīti vairāki pretendenti. Nominācijai “SMU produkts/pakalpojums gatavs starptautiskajam biznesam” viens no pretendentiem tika izvirzīts Irlavas pamatskolas skolēnu mācību uzņēmums “Art touch”. Uzņēmums nodarbojas ar ļoti oriģinālu koka dekoru veidošanu. Paldies skolēnu mācību uzņēmuma dalībniekiem un skolotājai Ilvai Kalniņai!

 

Jāpiemin, ka šogad pasākumam “CITS BAZĀRS” skolotāja I.Kalniņa palīdzēja piedalīties vēl diviem skolēnu mācību uzņēmumiem “Dimanti” un “Rokdarbu pavēlnieks”.

 

Pasākuma laureātu saraksts pieejams ŠEIT.

 

Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus platformā iegādāties preces varēs visu mācību gadu.

 

Paldies visiem Tukuma novada skolēnu mācību uzņēmumu dalībniekiem un jo īpaši -skolotājiem!

Lai laba veselība visiem!

 

Informāciju sagatavoja:
Angelika Dembovska
Tukuma novada Izglītības pārvaldes
Izglītības darba vecākā speciāliste 

Our website is protected by DMC Firewall!