Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Iespēja pieteikties uz vienreizēju pabalstu bērnu ēdināšanai

Tukuma novada Domes deputāti 23.decembra Domes sēdē nolēma noteikt vienreizēju pabalstu ēdināšanas izdevumu segšanai ārkārtējās situācijas laikā vispārējās izglītības iestāžu izglītojamajiem no 5. līdz 12.klasei attālinātā mācību procesa periodā. Ņemot vērā attālinātā mācību procesa ilgumu, pabalsts tiek piešķirts 5. un 6.klašu izglītojamajiem 8 EUR apmērā un 7. – 12. klašu izglītojamajiem 23 EUR apmērā.

 

Pabalsts paredzēts izglītojamam, kurš apgūst vispārējās izglītības programmu no 5. līdz 12.klasei (izņemot Tukuma novada speciālās izglītības iestādes izglītojamos un izglītojamos, kuri vispārējo izglītību apgūst neklātienes un tālmācības programmā), un kura dzīvesvieta deklarēta Tukuma novada pašvaldības administratīvajā teritorijā,  vai izglītojamam, kurš deklarēts citā pašvaldības teritorijā, bet mācās Tukuma novada vispārējās izglītības iestādē no 5. līdz 12.klasei, pie nosacījuma, ka izglītojamais nesaņem citas pašvaldības sniegto atbalstu ēdināšanai, attālinātā mācību procesa nodrošināšanai.

 

Lai saņemtu pabalstu bērna likumiskais pārstāvis 2021.gada 4.janvāra līdz 2021.gada 15.janvārim iesniedz iesniegumu:

-          Tukuma novada izglītības iestādē, kurā izglītojamais mācās, E-Klases vidē;

-       Tukuma novada Izglītības pārvaldē, ja izglītojamais neapgūst vispārējās izglītības programmu Tukuma novada izglītības iestādē, ievietojot Tukuma novada Izglītības pārvaldes pasta kastītē Šēseles ielā 3, Tukumā, Tukuma novadā, vai sūtot ar drošu elektronisko parakstu uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Iesnieguma veidlapa

 

Iesniegumi tiek pieņemti līdz 2021.gada 15.janvāra plkst.23.59. Vēlāk saņemtie iesniegumi tiek uzskatīti par nederīgiem.

 

Informāciju sagatavoja:
Inese Rudzīte
Tukuma novada Izglītības pārvaldes
izglītības darba vecākā speciāliste 

 

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!