Sākums 49.Starptautiskā bērnu mākslas konkursa „LIDICE 2021” Tukuma, Engures un Jaunpils novadu kārtas rezultāti

Konkursa “Lidice 2021” 1.kārtā iesniegtos darbus vērtēja žūrijas komisija: Ingemāra Treija (M.Muižnieces Rīgas Mākslas skolas skolotāja), Iveta Liepiņa (brīvmāksliniece, skolotāja) un Angelika Dembovska (Tukuma novada Izglītības pārvaldes izglītības darba vecākā speciāliste).

Konkursa rezultātus skatīt>>> ŠEIT

Atzinību ieguvušie autoru darbi izvirzīti konkursa 2.kārtai. Konkursa trešā, noslēguma kārta, paredzēta Čehijā.

Konkursa “Lidice 2021” 1.kārtas dalībnieku virtuālā darbu izstāde apskatāma>>> ŠEIT.

Konkursa 2.kārtas izstāde notiks no 26. janvārī Rīgas Tehniskās universitātes Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātē, bet izstādi varēs apskatīt arī virtuāli. Konkursa 2.kārtas apbalvošanas pasākums 11.februārī (laiks tiks precizēts), tiešsaistes saite tiks nosūtīta.

Paldies skolotājiem un konkursa dalībniekiem!

Informāciju sagatavoja:
Angelika Dembovska