Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Aicinām izglītības iestāžu pedagogus uz vebināru “Emocionālās reakcijas krīzes apstākļos, kā ar tām tikt galā”

Covid-19 pandēmijas dēļ mūsu dzīve ir apmetusi kūleni un nākas krasi mainīt ikdienas ieradumus. Šajā ārkārtas situācijā kolektīvā apziņa, godaprāts un vienota rīcība ir būtiska un nenovērtējama. Bet ko darīt katram individuāli, lai adaptētos krīzes situācijai psiholoģiski? “Visracionālāk krīzi pārdzīvot ir, ejot pa “zelta vidusceļu” – pieņemot situāciju, gūstot no tās mācību un racionāli rīkojoties,” uzskata Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnikas ārsts-psihoterapeits un docētājs Artūrs Miksons.

 

Tukuma novada Izglītības pārvaldes Izglītības atbalsta centrs aicina izglītības iestāžu pedagogus uz vebināru, atkārtotu tikšanos ar ārstu-psihoterapeitu Artūru Miksonu 2021.gada 17.martā plkst. 12.30-15.00  par tēmu: “Emocionālās reakcijas krīzes apstākļos, kā ar tām tikt galā”.

 

Interesantā,  saprotamā valodā, ar piemēriem no prakses, ar vadošā RSU Psihosomatikas un psihoterapijas klīnikas speciālista palīdzību spēsiet to izprast, rast atbildes problēmas risinājumam, sevis savākšanai, pozitīvai domāšanai.

 

Informācijai:

- Dalība tikai ar iepriekšēju reģistrāciju!

- Reģistrācija līdz 12.martam: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfQkMVTqAuCsSIVDvGrPJ8baEG7BEUhT0ceEGO3-xyswBGzSg/viewform?usp=sf_link

- 15. martā reģistrētajiem vebināra dalībniekiem uz e-pastu tiks nosūtīta vebināra pieslēgšanās saite Zoom platformā.

 

Uz drīzu tikšanos!

 

Tukuma novada Izglītības pārvaldes

Izglītības atbalsta centrs

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

tālr. 20016039 vai 29255128

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd