Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Ģimenes dienas koncerts Tukuma novada speciālās izglītības iestādē

Pavasaris atnāk ar ziediem, krāsām, sauli un gaismu, tāpēc nav nejaušība, ka Ģimenes dienu svin pavasarī. Ģimenes vārdam ir īpaša skaņa. Šim vārdam piemīt spēks, kuru caurvij bezgalīga mīlestība. Ejot cauri bērnībai, katru bērna soli pavada māmiņas un tēta mīļais skats un vecvecāku rūpes un atbalsts. Ģimenes diena ir labs iemesls pateikt paldies un sacīt labus vārdus saviem vistuvākajiem cilvēkiem – savai ģimenei.

 

Ģimenes diena nav skaļi svētki. Šie ir svētki visiem mūsu tuvākajiem. Tie ir svētki, kuros sakām paldies savējiem. Ģimene vienmēr bijusi un vienmēr būs tas spēka avots, kas ļauj pacelties pāri dzīves grūtībām un gūt atbalstu jebkādā dzīves situācijā.  Brīdī, kad vajadzīgs gribasspēks un atbalsts, ģimene ir tā, kas dos spēku izturēt. Starptautiskajā ģimenes dienā skolas kolektīvs novēl visām ģimenēm saticību, savstarpēju atbalstu un, galvenais, saglabāt ģimenes garīgo spēku, kas sakņots mūsu tradīcijās un kultūrā!

Tradīcija ir arī Dziesmu svētki, kuri šogad nevar notikt kā ierasts, jo nevaram pulcēties visi kopā kuplā skaitā. Bet dziedāt, dejot, spēlēt un skaitīt dzeju mēs varam un gribam, lai sveiktu savus mīļos, priecātos paši un iepriecinātu apkārtējos. Šoreiz mūsu koncerts ir video formātā, ko var noskatīties skolas mājas lapā http://www.tukumaips.lv/ video galerijā.

 

Koncertā piedalījās:

Instrumentālais ansamblis – skolotāja Inese Bērziņa;

Vokālais ansamblis – skolotāja Sarmīte Balode;

Vokālais ansamblis – skolotājs Andris Jansons;

Folkloras kopa – skolotāja Evita Bērziņa;

Teātra pulciņš – skolotāja Guna Misāne

Teātra pulciņš “Valodiņa” – skolotāja Sandra Svarāne.

 

Pasaulē ir divas laimes: viena maza – pašam būt laimīgam, otra liela – padarīt citus laimīgus.  Lai mums visiem gaiši svētki ģimenes lokā!

 

Informāciju sagatavoja:

Ilze Rasa

Tukuma novada speciālās izglītības iestādes

direktores vietniece audzināšanas darbā

Our website is protected by DMC Firewall!