Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums 9. - 12. klašu skolēnus aicina pieteikties zinātniskās pētniecības darbu konsultācijām

Valsts izglītības satura centrs (VISC) septembrī organizē astoņas tiešsaistes konsultācijas 9. - 12. klašu skolēniem, kuri plāno uzsākt zinātniskās pētniecības darbu (ZPD) izstrādi 2021./2022. mācību gadā, kā arī pedagogiem - darbu vadītājiem, kuri piedalīsies skolēnu darbu īstenošanā. Konsultācijas plānotas 13., 16., 20., 22., 27. un 28. septembrī. Lai pieteiktos, interesentiem nepieciešams aizpildīt anketu šeit.

 

 

Pieteikšanās - trīs dienas pirms norises datuma. Konsultācijas tiešsaistes links uz anketā norādīto e-pastu dalībniekiem tiks nosūtīts aptuveni divas dienas pirms konsultācijas.

 

Plašāka informācija par konsultāciju tēmām un vadītājiem pieejama VISC tīmekļvietnē.

 

Konsultācijas tiek īstenotas VISC īstenotā Eiropas Sociālā fonda  (ESF) projekta “Nacionāla un starptautiska mēroga pasākumu īstenošana izglītojamo talantu attīstībai” ietvaros (projekta numurs 8.3.2.1/16/I/002).

 

Zinātniskās pētniecības darbu konferences 2021./2022. mācību gadā norisināsies 2022. gada 4. martā (reģiona konferences) un 2022. gada 25. martā (valsts konference). Konferencēm tiek izvirzīti labākie skolēnu ZPD, kas izstrādāti kādā no sešām zinātnes nozaru grupām - dabaszinātnēs, inženierzinātnēs un tehnoloģijās, medicīnā un veselības zinātnēs, lauksaimniecības, meža un veterinārajās zinātnēs, sociālajās zinātnēs vai humanitārajās un mākslas zinātnēs.

 

Papildu informācija:

Maija Butlere–Bērziņa,
projekta koordinatore zinātniskās pētniecības darbības jomā
(Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

DMC Firewall is a Joomla Security extension!