Sākums Smārdes un Lapmežciema skolēni iesaistās projektā “Viens plus viens ir daudz”

Septembrī, Smārdes un Lapmežciema pamatskolās, tika uzsākts projekts “Viens plus viens ir daudz” (nr. VP2021/1-49), kas tiek īstenots Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gada ietvaros (konkurss “Atbalsts jauniešiem Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai”).

13. un 14. ssmardeeptembrī kopā ar organizācijas MeYou.One pārstāvjiem tika pievērsta uzmanība pašizziņas, saziņas un sadarbības aspektiem, izmantojot dažādas neformālās izglītības metodes, proti, tika organizētas grupu nodarbības “Iepazīsti sevi un citus” 8.–9. klašu skolēniem.

Projekta turpinājumā jaunieši iesaistīsies ilgtermiņa aktivitātēs - nodarbību ciklā “1+1=daudz”, kas pamatā norisināsies tiešsaistē, un, kurā būs iespējams piedalīties grupu nodarbībās, saņemt atbalstu dažādu uzdevumu veikšanai, kā arī piedalīties individuālās koučinga sesijās. Ir pieejamas arī individuālas konsultācijas par tēmām, kuras ir aktuālas jauniešiem.

Projekts ilgs līdz šī gada beigām.

Projekta vadītāja

Inga Upatniece