Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Izglītības un zinātnes ministrija organizē konkursu “Labākais darbā ar jaunatni 2021”

Lai izteiktu atzinību par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā, Izglītības un zinātnes ministrija organizē konkursu “Labākais darbā ar jaunatni 2021”. Tajā aicinātas pieteikties pašvaldības, darbā ar jaunatni iesaistītās personas, jauniešu centri, kā arī jaunatnes organizācijas un biedrības, kas veic darbu ar jaunatni. Pieteikumi dalībai konkursā jāiesniedz līdz 2021. gada 6. decembrim.

Pretendenti var tikt pieteikti astoņās kategorijās:

Labākais starts – pašvaldības, jaunatnes organizācijas un biedrības un nodibinājumi, kas veic darbu ar jaunatni, kā arī darbā ar jaunatni iesaistītās personas, kuras uzsākušas veikt darbu ar jaunatni pēdējo 2 gadu laikā.

Straujākais lēciens – jaunatnes organizācijas, kā arī biedrības un nodibinājumi, kas veic darbu ar jaunatni, kuras pēdējo divu gadu laikā veikušas būtiskus uzlabojumus darbā ar jaunatni.

Līdzdalības stiprinātājs – pašvaldības, jaunatnes organizācijas un biedrības un nodibinājumi, kas veic darbu ar jaunatni, ar plašu pieredzi darba ar jaunatni veikšanā;

Iedvesmas dzirksts – darbā ar jaunatni iesaistīta persona ar plašu pieredzi šajā jomā un iesaisti jaunatnes politikas veidošanā

Veiksmīgākais projekts – pasākumi, projekti, aktivitāšu cikli darbā ar jaunatni, kas devuši īpašu pievienoto vērtību jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanai pašvaldībā.

Drosmīgākais projekts – pasākumi, projekti, aktivitāšu cikli darbā ar jaunatni, kas devuši īpašu pievienoto vērtību jauniešu ar mazāk iespējām vai jauniešu no sociālā riska grupām dzīves kvalitātes uzlabošanai pašvaldībā.

Viedais atbalsts – digitāli risinājumi un rīki, kas veicinājuši jauniešu iesaisti un līdzdalību.

Jauniešiem draudzīga vide – darbīgi jauniešu centri un telpas jauniešiem, kur jaunieši var kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku, gūt atbalstu un līdzdarboties pilsoniskās līdzdalības aktivitātēs.

 

Pašvaldības, kuras būs pieteiktas kategorijā “Līdzdalības stiprinātājs”, piedalīsies papildkonkursā, kurā ar interneta balsojumu tiks noteikta, kura ir “Pašvaldība jaunietim”.

Pašvaldības var tikt pieteiktas šādās kategorijās: "Labākais starts", "Līdzdalības stiprinātājs", "Veiksmīgākais projekts", "Drosmīgākais projekts", "Viedais atbalsts".

Jaunatnes organizācijas un organizācijas, kuras veic darbu ar jaunatni, var tikt pieteiktas šādās kategorijās: "Labākais starts", "Straujākais lēciens", "Līdzdalības stiprinātājs", "Veiksmīgākais projekts", "Drosmīgākais projekts", "Viedais atbalsts".

Darbā ar jaunatni iesaistītās personas var tikt pieteiktas šādās kategorijās: "Labākais starts" un "Iedvesmas dzirksts".

Jauniešu centri var tikt pieteikti kategorijā "Jauniešiem draudzīga vide".

Konkursa nolikums un vērtēšanas kritēriji, kā arī pieteikuma veidlapas pieejamas šeit.

Pieteikumu dalībai konkursā līdz 2021. gada 6. decembrim var iesniegt fiziska vai juridiska persona, nosūtot to pa pastu: Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050, vai iesniedzot elektroniski: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

Konkursa mērķis ir popularizēt darbu ar jaunatni un tā nozīmi jauniešu pilnvērtīgai un vispusīgai attīstībai, tādējādi veicinot jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanos, paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu prestižu, kā arī rosināt pašvaldības, jaunatnes organizācijas un organizācijas, kuras veic darbu ar jaunatni, izvērtēt īstenotās aktivitātes jaunatnes jomā.

 

https://www.izm.gov.lv/lv/jaunums/izsludinata-pieteiksanas-konkursam-labakais-darba-ar-jaunatni-2021 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd