Sākums Eiropas mēroga akcijā katrs pirmklasnieks saņems dāvanu

Latvijas Biškopības biedrība (LBB) Eiropas mēroga akcijā “Eiropas medus brokastis” ietvaros, visiem pirmklasniekam ir sarūpējusi dāvaniņu.

LBB šajā akcijā piedalīsies jau 8. gadu. Eiropas Savienības dalībvalstīs šī akcija notiek ik gadu novembra trešajā piektdienā. Arī Latvijā, pirms Covid-19 pandēmijas, biškopji devās uz skolām un bērnudārziem, lai izglītotu bērnus un jauniešus par biškopības profesiju, biškopības produktiem un to vērtīgajām īpašībām uzturā un veselības stiprināšanā.

Ņemot vērā pašreizējo ārkārtas situāciju valstī, kad nav iespējams apmeklēt izglītības iestādes klātienē, LBB jau otro gadu ir sarūpējusi pārsteiguma dāvaniņas visiem pirmklasniekiem.

Kā mērķauditorija tika izvēlēta 1. klase, jo uzsākot jaunas ikdienas gaitas, bieži vien bērniem rodas stress, kas padara ikdienu bažīgāku, krītas imunitāte. Līdz ar to biškopji grib iepriecināt pirmklasniekus ar saldām, veselīgām un izglītojošām dāvaniņām. Katrs bērns saņems salmiņu ar medu un grāmatzīmi/lineālu. Kā arī, apmeklējot LBB mājaslapu www.medus.lv, varēs noskatīties informatīvi izklaidējošu filmiņu par bitēm un medu.

Tā kā akcijas apmērs ir apjomīgs, jo jānogādā dāvaniņas uz vairāk nekā 600 izglītības iestādēm, kopā 21520 pirmklasniekiem, tad akcija norisināsies no 22.novembra līdz 3.decembrim.

Informāciju sagatavoja:

Rita Bartuševica

Latvijas Biškopības biedrības

izpilddirektore

Izdruka - Latvijas Biškopības biedrības vēstule

DMC Firewall is a Joomla Security extension!