Sākums Karjeras mēnesis 2022 "Pieslēdzies savai karjerai!"

Kā katru gadu, arī 2022.gadā februāris ir aktīvākais karjeras izziņas mēnesis. Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, arī šogad 9.,12.klašu skolēniem un citiem interesentiem izglītības iespēju piedāvājumi pārsvarā jāizzin virtuāli.

Tukuma novadā ir 6 vidusskolas, kas aicina ikvienu, kura izvēle sakrīt ar skolas piedāvājumu, 2022./2023.gadā mācīties 10.klasē. Katra no skolām ir sagatavojusi informāciju par izglītības virzieniem, kuros padziļināti varēs apgūt dažādus kursus. Gandrīz visās vidusskolās darbojas arī pedagogi karjeras konsultanti, kuri var sniegt atbalstu programmas izvēlē.

Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzija

Tukuma 2.vidusskola

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Engures vidusskola

Jaunpils vidusskola

Zemgales vidusskola

Vidusskolas absolventiem plašu informāciju par izglītības iespējām piedāvā Nacionālā izglītības iespēju datubāzewww.niid.lv: gan infografikas karjeras plānošanai, gan atvērto durvju dienas dažādās izglītības iestādēs, gan e-konsultācijas u.c. Interesenti var apmeklēt arī dažādu izglītības iestāžu interneta vietnes – mājas lapas, kurās var iegūt plašāku informāciju par konkrētās iestādes piedāvājumu.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!