Sākums Tukuma novada izglītības iestāžu radošais konkurss „Otrā iespēja”

Konkursa “Otrā iespēja” mērķis ir atbilstoši ilgtspējīgai attīstībai veicināt skolēnos lietpratību vides, ekonomikas un sociālās jomās.

Konkursā iesniegti 17 interesanti projekti, kuri atspoguļo skolēnu nepārspējamu izdomu novitāti un oriģinālus risinājumus priekšmetu un resursu vairāku reižu pielietojamībai un jaunu zināšanu un prasmju apguvi.

Iepazīstot dalībnieku darbus varam pārliecināties, ka jaunajai paaudzei vides jautājumi ir aktuāli un tiek meklēti risinājumi ilgtermiņā praktiski pielietojamām lietām – mazināt radīto atkritumu apjomu, veicināt aprites ekonomiku un taupot resursus. Skolēni savus projektus veidojuši politiski, sociāli un ekonomiskā kontekstā.

Konkursa dalībnieku darbi

Konkursa darbus vērtēja žūrijas komisija:

·         Sanita Baumane  – Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijas skolotāja, dabas zinību skolotāja;

·         Indra Būmane –Tukuma E.Birznieka – Upīša 1.pamatskolas dabas zinību, ģeogrāfijas skolotāja;

·         Angelika Dembovska – Tukuma novada Izglītības pārvaldes izglītības darba vecākā speciāliste.

Konkursa rezultāti

Izsakām milzu pateicību ikvienam dalībniekam un skolotājam par ieguldīto darbu konkursa projektu tapšanā.

Rūpēsimies par vidi kopā!

izglītības darba vecākā speciāliste Angelika Dembovska